Fronton

Jak dobrze zlokalizować siedzibę firmy?

19 czerwiec 2018, 16:26

Aby biznes był dochodowy, a firma odnosiła kolejne sukcesy, trzeba zadbać o każdy aspekt jej działalności. Jakość oferowanych usług czy produktów to podstawa, ale na sukces składa się dużo więcej czynników. Należy zadbać o właściwy dobór pracowników firmy, podjąć trafne działania marketingowe, w przemyślany sposób wybrać i urządzić siedzibę firmy – wszystkie te kwestie mają bowiem wymiar wizerunkowy, a dobry wizerunek firmy pozwala na szybkie zdobycie zaufania klientów i łatwiejsze skłonienie ich do współpracy.

Dlatego tak ważne jest to, w jakim miejscu zlokalizuje się siedzibę firmy. Dobór lokalu może w dużym stopniu wpłynąć na przyszłość biznesu. Standard lokalu, wygląd całego budynku, otoczenie wokół – wszystko to może mieć na potencjalnych klientów niemały wpływ. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku firm oferujących usługi wymagające bezpośrednich wizyt klientów (np. salony kosmetyczne, fryzjerskie, gabinety SPA, biura ubezpieczeniowe, usługi telekomunikacyjne), a także sklepów, salonów sprzedaży, butików. Im bardziej atrakcyjnie będzie się prezentowała okolica, budynek i sam lokal, tym chętniej klienci odwiedzą go ponownie.

Druga istotną kwestią jest lokalizacja. Lokale użytkowe należy dobierać także pod tym kątem. Kraków to bardzo duże miasto, jest więc z czego wybrać i nie ma sensu ograniczać się do lokalizacji, które nie przyniosą firmie żadnej korzyści. Zadbajmy o dobry dojazd dla klientów i pracowników firmy, a także o usytuowanie w miejscu, gdzie ma się dostęp do swojej grupy docelowej. Wybór pomieszczeń będzie w dużej mierze uzależniony od profilu działalności. W przypadku salonów fryzjerskich dobrym wyborem mogą być niewielkie pomieszczenia w budynkach usytuowanych wewnątrz osiedla. Nie sprawdzi się to jednak w przypadku biura pośrednictwa nieruchomości, które powinno być zlokalizowane raczej przy jednej z głównych ulic.

Wynajem lokali użytkowych – oferty w Krakowie

Jeśli jesteś zainteresowany lokalami użytkowymi w Krakowie, zapoznaj się z ofertą FRONTON. Mamy do zaproponowania:

  • pomieszczenia usytuowane przy ul. Kamiennej 21 (centrum miasta, biurowiec klasy A),

  • pomieszczenia przeznaczone pod działalność usługową i handlową a także biura zlokalizowane przy ul. Magazynowej 5a (biurowiec klasy B),

  • lokale handlowe i usługowe zlokalizowane w budynkach przy ul. Kamiennej 19b w Krakowie oraz przy ul. Leśnej 2a w Zabierzowie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby prowadzące swoją działalność na terenie Krakowa. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy w wyborze lokalu, który idealnie wpasuje się w profil działalności firmy i spełni oczekiwania zarówno jej pracowników, jak i klientów. Nasze lokale użytkowe mają atrakcyjną lokalizację, są estetycznie wykończone, a budynki są właściwie wyposażone. W oferowanych przez nas miejscach można prowadzić różne rodzaje działalności, a wynajęte pomieszczenia można dostosować do swoich potrzeb. W sprawie wynajmu zapraszamy do kontaktu z biurem FRONTON.