Fronton

Kraków – atrakcyjne lokale użytkowe na sprzedaż

19 czerwiec 2018, 13:36

Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą na terenie Krakowa z pewnością będą zainteresowane ofertą lokali użytkowych oferowanych w tym mieście na sprzedaż. Jak wybrać właściwy lokal, gdzie znaleźć najatrakcyjniejsze propozycje i jak zapewnić swojej firmie jak najlepsze możliwości rozwoju? Na te pytania postaramy się dzisiaj odpowiedzieć.

Lokale użytkowe – jak wybrać właściwą propozycję?

Aby wybrać właściwy lokal użytkowy, który w stu procentach spełni potrzeby firmy, która będzie go zajmowała, trzeba wziąć pod uwagę kilka kwestii.

  1. Profil działalności firmy – inne potrzeby będzie miała firma zajmująca się np. handlem odzieżą (w tym przypadku potrzeba lokalu, który nadałby się na sklep, niezbędna jest także przestrzeń magazynowa i gospodarcza), a inne biuro rachunkowe (tutaj należy celować w pomieszczenia biurowe, przystosowane do pracy przy komputerze i ewentualnych spotkań z klientami).

  2. Możliwości finansowe firmy – lokale o różnej lokalizacji oraz różnym standardzie będą się różniły także ceną. Lokal użytkowy w centrum Krakowa z pewnością będzie wystawiony na sprzedaż w wyższej cenie niż lokal w dzielnicy przemysłowej. O cenie będą decydowały też takie czynniki jak wyposażenie, wielkość lokalu czy rok budowy. Firmy o mniejszych możliwościach finansowych będą więc celowały w te tańsze propozycje, natomiast firmy, które przewidują w swoim budżecie większe kwoty na zakup lokalu, mogą rozważać również te droższe oferty.

  3. Dostępność lokali użytkowych w Krakowie – oferta krakowskich deweloperów i właścicieli lokali użytkowych jest bardzo szeroka i należy właściwie ją przeanalizować, zanim z propozycji wystawionych na sprzedaż wybierze się te, które spełniają potrzeby firmy i są w zasięgu jej możliwości finansowych.

Od właściwego doboru lokalu użytkowego w dużym stopniu zależy powodzenie firmy na rynku. Lokal to podstawa jej działalności, niezależnie od tego, czy jest to działalność handlowa, usługowa, produkcyjna czy magazynowa. Lokalizacja, standard, cena i wyposażenie budynku – na te cechy zwracają uwagę kupujący nie tylko w Krakowie, ale w każdym mieście w Polsce. Dokładna analiza dostępnej na rynku oferty pozwala na dokonane właściwego wyboru. Jednak aby nie przedłużać tego procesu i nie utknąć w martwym punkcie poszukiwań, warto zwrócić się do firmy, która ma w swojej ofercie wiele różnorodnych propozycji i z łatwością dobierze lokal do potrzeb i możliwości przyszłego kupującego.

Kraków – pozna lokale użytkowe oferowane na sprzedaż przez FRONTON

FRONTON ma swojej ofercie kilka ciekawych propozycji lokali użytkowych na sprzedaż, a także na wynajem. Zachęcamy do tego, aby zapoznać się z ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Zapraszamy też do osobistego kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, który przedstawi dostępne propozycje oraz dobierze konkretne oferty do potrzeb i możliwości klienta. Z pewnością pozwoli to zaoszczędzić cenny czas i szybko wybrać opcję, która w przypadku danej firmy sprawdzi się najlepiej.