Fronton

Łazienka według trendów roku 2020

22 styczeń 2020, 14:43

Każda łazienka to niewątpliwie wyjątkowe miejsce, w którym chętnie się relaksujemy w wannie pełnej bąbelków po długim dniu w pracy, codziennie dbamy o swój wygląd i samopoczucie przeglądając się w lustrze i poprawiając wszelkie niedoskonałości na całym ciele, czy oddajemy się przeróżnym zabiegom na skórę, włosy bądź inne ważne dla naszego wizerunku i poczucia estetyki elementy ciała. Warto zatem poświęcić szczególną uwagę podczas aranżacji tak istotnego pomieszczenia, jakim jest łazienka. W końcu to ona właśnie w dużym stopniu wpłynie na nasze samopoczucie, które jest niewątpliwie bezcenne.

 

Łazienkowe inspiracje na 2020 rok

Każdy rok przynosi ze sobą nowe trendy w niemalże każdej branży, również w tej aranżacyjnej. Nic w tym dziwnego- w końcu nowy rok to nowy start, nowe postanowienia i liczne zmiany w wizerunku, które mają nam pomóc w utrzymaniu postanowień oraz tchnąć nasze wnętrza inspirującą świeżością. W skrócie- potrzebujemy zmian, aby czuć się dobrze, iść do przodu, rozwijać się. Nawet jeśli te zmiany są małe, wciąż mają ogromne znaczenie.

Zatem jeśli chodzi o nasze mieszkanie w Krakowie, 2020 rok oznacza dużo miejsca na blask w nowoczesnym wydaniu i wnętrza typu glamour. Nie brakuje też pomysłów dla osób, które cenią bliskość z naturą. Sprawdź, jakie wnętrza upodobali sobie architekci na rozpoczęty już rok i zainspiruj się ich propozycjami.

 

Gustowne ściany

Choć marmur wkradł się na salony już parę lat temu, wciąż uparcie nie chce zejść z piedestału. I bardzo dobrze! Dlaczego? Bo świetnie wygląda na naszych ścianach, zwłaszcza tych łazienkowych. Ten dostojny, a zarazem nie przesadzony materiał przypomina eleganckie wnętrza, w których poczujesz się ekskluzywnie, czyli tak, jak każdy powinien się czuć w łazience- zadbany i dopieszczony. Łącząc go z wieloma fakturami i materiałami zawsze utrzymamy wysublimowany efekt wnętrza w dobrym guście. Marmur połączony ze złotem jest w tym roku absolutnym hitem.

 

Drewno niczym w balijskim SPA

Pozwól sobie na chwilę relaksu i zapomnij o wszelkich zmartwieniach. Teraz w swojej łazience poczujesz się jak w ekskluzywnym SPA nie wychodząc z domu. Nie musisz już lecieć 12 godzin, aby dotrzeć na rajską wyspę Bali, aby poczuć indonezyjski klimat inspirowany naturą. Odwzoruj bambusowy motyw przeplatający się z zielonymi akcentami w swojej łazience i odetnij się od codziennych trosk kiedy tylko chcesz. To niesłabnący trend, który utrzymuje się również w 2020 roku- kojący wizerunek drewna, który do złudzenia przypomina ten naturalny materiał. Idealnie!

 

Zobacz też: Aranżacyjny kolor roku 2020