Fronton

Nowe osiedla Kraków

19 czerwiec 2018, 16:42

Najpopularniejsze lokalizacje, które wybierają młodzi ludzie kupujący mieszkania w Krakowie, znajdują się na nowych osiedlach. Łatwo zrozumieć ten wybór. Nowe osiedla są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także nowocześnie, wygodnie urządzone, a ponadto stwarzają mieszkańcom mnóstwo ciekawych możliwości.

Jakie są największe zalety mieszkania na nowym osiedlu?

  • Nowoczesny design oraz atrakcyjne wyposażenie i wykończenie budynków. Przekłada się to nie tylko na odbiór wizualny całego osiedla, ale także na funkcjonalność budynków. Także projekty poszczególnych mieszkań są bardzo atrakcyjne i zgodne z nowymi trendami w mieszkalnictwie. Wygodny, praktyczny układ lokali, duże balkony i tarasy, ciekawie zaprojektowane poddasza – cały projekt przygotowany jest z myślą o zadowoleniu przyszłych mieszkańców.

  • Możliwość dowolnej aranżacji mieszkania. Nowe mieszkanie ma tę zaletę, że nie było dotąd przez nikogo stylizowane, przerabiane, dostosowywane. Można więc jego aranżację zacząć od zera, bez sugerowania się gustem lub zmianami wprowadzonymi przez w poprzednich lokatorów.

  • Miejsca parkingowe i garaże podziemne. Obecnie takie rozwiązania należą już do standardu i każdy deweloper decydujący się na budowę nowego osiedla wprowadza te elementy do projektu dla wygody przyszłych mieszkańców.

  • Łatwość w budowaniu społeczności sąsiedzkiej. Wprowadzenie się na nowe osiedle oznacza nowy etap w życiu dla wszystkich jego mieszkańców, dlatego też łatwo jest od zera zbudować tam więzi sąsiedzkie i przyjazną społeczność.

  • Dobra komunikacja z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Nowe osiedla, nawet jeśli są oddalone od głównych części miasta, błyskawicznie są z nimi łączone za pomocą nowo budowanych dróg. Doprowadzana jest także komunikacja miejska, która ma za zadanie ułatwić mieszkańcom przemieszczanie się po mieście.

Nowe osiedla w Krakowie

W związku z wymienionymi wyżej zaletami, budowa nowego osiedla w Krakowie to dla dewelopera strzał w dziesiątkę. Każdy inwestor może mieć pewność, że tak zlokalizowane mieszkania będą się cieszyły dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych kupców. Dlatego też wciąż powstają nowe inwestycje, których zadaniem jest spełnienie oczekiwań młodego pokolenia osób, które startują w dorosłe życie i dla których najlepszym startem jest właśnie zakup mieszkania.

FRONTON oferuje mieszkania na świeżo wybudowanych krakowskich osiedlach, które z pewnością zasługują na uwagę wszystkich tych, którzy poszukują nowego lokalu do zamieszkania. Wśród naszych propozycji znajdują się:

  • Osiedle Sosnowiecka – atrakcyjne nowe osiedle przy ul. Sosnowieckiej.

  • Apartamenty Waleczna – osiedle apartamentów przy ul. Walecznej.

  • Panorama Krakowska – dostępne są mieszkania na nowym osiedlu przy ul. Fredry 4 w budynkach E oraz F.

Aby poznać szczegóły, zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie, a także do kontaktu telefonicznego. Chętnie przedstawimy wszystkie informacje na temat mieszkań na nowych osiedlach w Krakowie, które znajdują się w naszej ofercie. Zapraszamy.