Fronton

Rozterki handlowca, czyli o trafnym wyborze lokalu handlowego

19 czerwiec 2018, 16:23

W jaki sposób wybór lokalu handlowego może wpłynąć na powodzenie biznesu opartego na handlu? Dziś postaramy się rozstrzygnąć tę kwestię.

Biznes oparty na handlu to zwykle najlepszy sposób na wzbogacenie się. Pod warunkiem, że podejdzie się do niego w zorganizowany, świadomy sposób. Każdy handlowiec, który chce zarobić, musi zastanowić się nad tym:

 • co i w jakich ilościach sprzedawać,

 • komu sprzedawać,

 • kiedy sprzedawać,

 • jak sprzedawać

 • oraz gdzie sprzedawać.

W handlu trzeba być trochę wizjonerem, a trochę ryzykantem. Wizjonerem, aby przewidzieć, jakie towary i warunki sprzedaży trafią do klientów najlepiej. Ryzykantem, bo nikt nigdy handlowcowi nie da gwarancji tego, że jego działania będą w stu procentach skuteczne i że nie okaże się stratny. Uczy się on zawsze na własnych doświadczeniach. Niejednokrotnie musi trochę stracić, aby później móc zyskać więcej. Może jedna zrobić bardzo wiele, by uchronić się przed porażką. Jednym z takich działań jest właściwy wybór lokalu, w którym będzie prowadzona sprzedaż.

Kraków – lokale handlowe na wynajem, dzięki którym osiągniesz sukces

Jakie cechy lokalu mogą wpłynąć na powodzenie sklepu? Wśród najważniejszych wymienić należy:

 • położenie – uzależnione zarówno od rodzaju sprzedawanych produktów, jak i od grupy docelowej; ważne jest, aby każdy zainteresowany produktami klient mógł bez problemu dojechać do miejsca sprzedaży;

 • metraż lokalu, układ pomieszczeń – czyli kwestie, które mogą znacznie ułatwić lub utrudnić prowadzenie sprzedaży określonych wyrobów;

 • standard budynku oraz aspekty techniczne – wyposażenie, udogodnienia dla klientów (miejsca parkingowe, windy), standard wykończenia i ogólnie aspekty wizualne, obecność pomieszczeń gospodarczych, sanitarnych itd.;

 • cenę – koszty wynajmu nie mogą być zbyt obciążające dla kieszeni przedsiębiorcy, który dopiero rozwija swój biznes i tak naprawdę liczy każdą złotówkę.

Jeśli chcesz swój handel prowadzić w Krakowie i szukasz w tym mieście atrakcyjnych lokali handlowych na wynajem, zapoznaj się w ofertą FRONTON. Dla naszych klientów mamy kilka propozycji, które mogą okazać się trafne w biznesie opartym na handlu:

 • lokale w centralnej części Krakowa, przy ul. Kamiennej - ich przeważającym atutem jest bez wątpienia lokalizacja;

 • lokale przy ul. Magazynowej, z których z powodzeniem mogą skorzystać firmy zajmujące się sprzedażą specjalistycznych produktów (np. materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi), ponieważ istnieje tu także opcja skorzystania z magazynów;

 • lokale przy ul. Leśnej w Zabierzowie, które sprawdzą się w przypadku handlu produktami skierowanymi do lokalnej społeczności.

Zachęcamy wszystkich handlowców z Krakowa do zapoznania się z ofertą lokali, które można wynająć tu za pośrednictwem naszej firmy. Wybór dobrze zlokalizowanego i odpowiednio dostosowanego do potrzeb handlu lokalu może znacznie zwiększyć szansę powodzenia Więcej szczegółów dotyczących wynajmu można zdobyć kontaktując się z nami telefonicznie. Zapraszamy.