Fronton

Sprzedaż mieszkań Kraków

19 czerwiec 2018, 16:40

Zakup nowego mieszkania to bardzo ważna i odpowiedzialna decyzja. Zostawia ślady na długie lata nie tylko w postaci kredytu, którego zaciągnięcie zazwyczaj jest niezbędne przy takiej inwestycji, ale także – a właściwie przede wszystkim – w tym, jak będzie w dalszej perspektywie wyglądało życie właściciela. Wraz z zakupem mieszkania decyduje on przecież o swoim miejscu zamieszkania na wiele kolejnych lat. Jak warto przygotować się do inwestycji w nowe mieszkanie, jakie kwestie przemyśleć i jakie informacje zdobyć?

  1. Zapoznanie się z ofertą mieszkań na sprzedaż w Krakowie. Warto wiedzieć, jakie podmioty zajmują się sprzedażą mieszkań w Krakowie, zwłaszcza jeśli jest się już zdecydowanym na zakup mieszkania od dewelopera. Przeanalizowanie oferty, zapoznanie się z różnymi dostępnymi lokalizacjami, określenie własnych oczekiwań – od tego należy wyjść, rozpoczynając proces decyzyjny dotyczący zakupu własnego lokum.

  2. Określenie swoich możliwości finansowych. Własne oszczędności, kredyt bankowy, dofinansowania z programów mieszkaniowych – ważne jest, by dokonać w tych kwestiach dokładnych wyliczeń, które zaważą z pewnością na ostatecznej decyzji.

  3. Zaznajomienie się z aspektami prawnymi kupna mieszkania. Warto zapoznać się dokładnie ze wszystkimi procedurami związanymi z zakupem mieszkania, przyjrzeć się umowie deweloperskiej, zdobyć informacje na temat kosztów, które trzeba ponieść poza samą ceną lokalu (podatki, taksa notarialna), uzyskać wszystkie niezbędne informacje z banku na temat spłaty kredytu itd. Dobre przygotowanie teoretyczne pozwoli na podjęcie bardziej świadomej decyzji i ograniczy stres towarzyszący tak dużej inwestycji.

  4. Zaplanowanie zmian do wprowadzenia w mieszkaniu. Warto zarezerwować oddzielny budżet i umieścić w swoich planach wszystkie kwestie związane z urządzeniem mieszkania - zakupem mebli i sprzętów, aranżacją wnętrz itd. Dzięki temu po wprowadzeniu się lokalu od razu będzie można przejść do konkretnych działań.

FRONTON to firma, która zajmuje się sprzedażą mieszkań w Krakowie. Mamy szeroką ofertę nowych, atrakcyjnych mieszkań, w których z pewnością chętnie zamieszkają zarówno młode osoby startujące w dorosłe życie, jak i całe rodziny poszukujące własnego M. Wśród mieszkań na sprzedaż w Krakowie, które możemy zaproponować, znajdują się lokale w następujących lokalizacjach:

  • ul. Fredry – przestronne mieszkania niedawno oddane do użytku, atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard budynków.

  • ul. Sosnowiecka – mieszkania w domach wielorodzinnych w spokojnej okolicy, idealne dla osób poszukujących ciszy i wysokiego standardu.

  • ul. Waleczna (Bronowice) – apartamenty o dużym metrażu i atrakcyjnym układzie, zlokalizowane na nowym osiedlu zaprojektowanym z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach.

Szczegóły na temat naszych inwestycji oraz zdjęcia budynków dostępne są na naszej stronie internetowej, a wszystkie dalsze informacje chętnie przekażemy podczas kontaktu telefonicznego i osobistego. Wszystkich poszukujących mieszkania na sprzedaż w Krakowie zachęcamy do kontaktu!