Fronton

Wykończenie mieszkania pod klucz Kraków

Wykończenie mieszkania pod klucz niesie ze sobą wiele zalet. To rozwiązanie, które gwarantuje ogromną oszczędność czasu, ponieważ nie traci się go na zakup materiałów budowlanych oraz znalezienie fachowców. Co więcej, w szybkim czasie mamy szansę otrzymać lokal gotowy do zamieszkania oraz pozbyć się tym samym innych wielu zmartwień. Nic dziwnego, że coraz więcej osób chętnie korzysta z tego rozwiązania i coraz więcej deweloperów ma je w swojej ofercie. Jeśli szukasz wykończonego mieszkania pod klucz w Krakowie, możesz liczyć na FRONTON!
 
 

Wykończenie mieszkania pod klucz od dewelopera – wygodnie i bezpiecznie

Wykończenie mieszkania pod klucz powierzamy zaufanemu wykonawcy firmie Excellent, z którą deweloper Fronton współpracuje od wielu lat. To wygodna i bezpieczna opcja, ponieważ uzyskujemy atrakcyjną cenę, dodatkowe zniżki oraz gwarancję na zastosowane materiały i wykonawstwo. W przypadku problemów lub niejasności, możemy szybko wyjaśnić sprawę, bez dzwonienia często do kilku firm wykończeniowych. Co więcej, z powodzeniem można skonsultować się z pracownikami Excellent w kwestii wykończenia i omówienia wszelkich szczegółów uzyskując wsparcie techniczne i doradztwo.

Mieszkanie pod klucz Kraków – współpraca z profesjonalistami Excellent

Dzięki kompleksowej obsłudze, jak również udzielonej gwarancji przez wykonawcę Excellent , możesz liczyć na wysoką jakość wykończenia mieszkania. Dzięki temu możesz nie tylko zaoszczędzić mnóstwo czasu związanego z wykończeniem lokalu na własną rękę, ale również liczyć na profesjonalne doradztwo, dzięki któremu Twoje mieszkanie będzie nie tylko nowocześnie się prezentować, ale stanie się funkcjonalne w każdym aspekcie. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami! Jesteśmy przekonani, że nasza oferta miło Cię zaskoczy.

Excellent kontakt
Piotr Korzeń
tel. 661 953 418, 12 653 53 00
mail: piotr.korzen@excellent.com.pl