Fronton

Wynajem lokali handlowych w Krakowie

19 czerwiec 2018, 16:50

Prowadzenie działalności handlowej rządzi się swoimi prawami. Aby zwiększać zainteresowanie klientów, poszerzać ich grono i stale spełniać ich oczekiwania, trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów. Jednym z nich jest właściwa lokalizacja lokalu handlowego, która ma znaczenie zwłaszcza w przypadku tak dużych miast jak Kraków.

Dobre usytuowanie sklepu czy salonu sprzedaży to jego duży atut. Dobre, to znaczy wygodne z punktu widzenie klienta. Obiekt musi być łatwo dostępny, a dojazd do niego nie może być utrudniony. Najlepiej jeśli jest to lokalizacja w obrębie centrum miasta lub w okolicy odpowiadającej zakresowi działalności sklepu (np. dzielnica przemysłowa miasta dla firm zajmujących się sprzedażą np. armatury sanitarnej czy materiałów budowlanych). Otoczenie budynku także ma ogromne znaczenie, ponieważ na jego podstawie powstaje pierwsze wrażenie w oczach klienta, który później częściowo na jego podstawie może powziąć określoną opinię o firmie.

Wynajem lokali handlowych w Krakowie to kwestia niekiedy trudna, zwłaszcza jeśli ma się bardzo sprecyzowane oczekiwania co do lokalizacji, ceny, rozmiaru i innych cech lokalu. Jednakże tak duże miasto ma tę zaletę, że można tu skorzystać z naprawdę wielu możliwości. W ofercie naszej firmy znajduje się kilka rodzajów lokali handlowych do wynajęcia – są zróżnicowane zarówno pod względem usytuowania, jak i metrażu, otoczenia, charakteru. Co mamy do zaoferowania? Nasi klienci mogą zdecydować się na wynajem lokali handlowych w Krakowie między innymi w następujących lokalizacjach:

  • ul. Kamienna – czyli okolice centrum miasta, lokalizacja niezwykle atrakcyjna dla wszystkich tych, którzy chcą, by ich klienci mieli łatwy i wygodny dojazd do sklepu/salonu sprzedaży,

  • ul. Magazynowa – czyli oddalona od centrum lokalizacja, którą z powodzeniem mogą wykorzystać wszyscy prowadzący sprzedaż specjalistycznych materiałów i sprzętów (także z możliwością magazynowania większej ilości towarów w wynajętej przestrzeni magazynowej),

  • Zabierzów, ul. Leśna – dzielnica w głównej mierze mieszkalna, czyli lokalizacja idealna dla tych, którzy chcą kierować swoje produkty czy usługi do lokalnych mieszkańców.

Wynajmij lokal handlowy w Krakowie i rozwiń swój biznes

Wynajem dobrze dobranego lokalu to pierwszy krok do sukcesu w branży handlowej. Dobierz lokal do profilu swojej działalności, wybierz odpowiednią lokalizację, dostosuj wynajętą przestrzeń do swoich potrzeb i pozwól swojemu biznesowi intensywnie się rozwijać. Za dobrymi decyzjami inwestycyjnymi zawsze podążają sukcesy – dlatego to od Ciebie zależy to, jak wystartujesz ze swoim przedsięwzięciem i jakie będą tego rezultaty. W sprawach związanych z wynajmem lokali usługowych i handlowych może pomóc Ci nasza firma – skontaktuj się z nami, by lepiej poznać ofertę pomieszczeń do wynajęcia w różnych częściach Krakowa. Chętnie przedstawimy Ci dostępne możliwości i doradzimy w wyborze lokalu, który spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci w dążeniu do sukcesu - zapraszamy do kontaktu.