Fronton

Znajdź idealne miejsce dla swojej firmy w Krakowie!

19 czerwiec 2018, 16:25

Na co zwrócić uwagę, poszukując lokalu biurowego na wynajem? Potrzeby każdej firmy będą inne, dlatego tę kwestię należy rozpatrzeć indywidualnie. Poszukując biur do wynajęcia, trzeba przeanalizować przede wszystkim:

  • Jakie jest zapotrzebowanie firmy na przestrzeń biurową. Trzeba wziąć pod uwagę ilość pracowników, ilość i rodzaj sprzętów biurowych, mebli i innych elementów wyposażenia. Należy zadbać o to, aby każdy pracownik miał wokół siebie wystarczająco dużo miejsca nie tylko aby spełnić warunki BHP, ale także zapewnić mu maksymalny komfort podczas pracy. Przy większej ilości pracowników należy przeanalizować, czy potrzebne będą oddzielne pokoje dla poszczególnych zespołów, czy też pracownicy mają pracować w open space. Wszystkie te kwestie wpłyną na ostateczny wybór pomieszczeń dla firmy.

  • Jaka jest najbardziej dogodna lokalizacja, zarówno dla samych pracowników firmy, jak i dla osób z nią współpracujących (kontrahentów, klientów, petentów itd.). Należy zadbać o to, aby dojazd był komfortowy i stosunkowo szybki z każdego miejsca w Krakowie. W zależności od profilu działalności należy też zastanowić się nad dzielnicą. Np. firmy prowadzące działalność usługową w bezpośrednim kontakcie z klientem z pewnością będą bardziej zainteresowane lokalami w centrum miasta.

  • Standard budynku, w którym zlokalizowane ma być biuro, a także wyposażenie budynku i udogodnienia dla pracowników oraz klientów (windy, miejsca parkingowe, monitoring, a także obecność niezbędnych pomieszczeń sanitarnych i gospodarczych).

  • Możliwości finansowe firmy. Comiesięczne opłacanie czynszu to część wydatków, które musi ponieść firma. Warto więc określić, jak duże kwoty jest się w stanie przeznaczyć na wynajem, a następnie ograniczyć swoje poszukiwania do propozycji, które poza te kwoty nie wychodzą.

Biura do wynajęcia w Krakowie

Jeśli chcesz wynająć biura w Krakowie, być może zainteresuje Cię jeden z lokali oferowanych przez FRONTON. Mamy w naszej ofercie:

  • lokale do wynajęcia w biurowcu klasy A przy ul. Kamiennej 21 – atrakcyjna lokalizacja w głównej części Krakowa, idealna dla firm bazujących na bezpośrednim kontakcie z klientem oraz dbających o swój wizerunek na rynku;

  • lokale do wynajęcia w biurowcu klasy B przy ul. Magazynowej 5a – atrakcyjna propozycja dla biznesu, dogodny dojazd i zachęcające ceny wynajmu; w tej lokalizacji mamy też do dyspozycji przestrzeń magazynową, która może usprawnić działalność wielu specjalistycznych przedsiębiorstw;

  • lokale usytuowane przy ul. Kamiennej 19b oraz ul. Fredry 4e,f , które można zaaranżować jako lokale biurowe dla mniejszych firm.

Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszymi propozycjami i do wynajęcia takiego biura w Krakowie, które najlepiej spełni oczekiwania firmy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego – chętnie przedstawimy więcej szczegółów na temat oferowanych przez nas lokali i odpowiemy na wszystkie pytania.