Fronton

Zrealizowane inwestycje

Fronton ma na swoim koncie wiele udanych inwestycji mieszkaniowych. Wykonane przez nas lokale znajdują się w spokojnych, pełnych zieleni dzielnicach Krakowa. Są szczególnie cenne dla osób, które pragną odpocząć od zgiełku wielkiego miasta.

Zrealizowane przez nas inwestycje to osiedla, z nowoczesną architekturą i budynki z przemyślanym rozmieszczeniem pomieszczeń, przystosowane do współczesnego trybu życia i potrzeb ich mieszkańców.

Mieszkania wykonane przez naszą firmę to komfortowe rozwiązania dla singli oraz młodych małżeństw, są również przyjazne rodzinom z dziećmi.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że większość naszych inwestycji stanowi część nowych, stale rozwijające się osiedli z dostępem do ścieżek rowerowych, placów zabaw oraz sklepów i innych niezbędnych usług.

Nasze inwestycje powstały z myślą zarówno o rosnącym zapotrzebowaniu na mieszkania w Krakowie, jak i lokalnych przedsiębiorcach. Dbamy o to, aby każdy wykonany przez nas obiekt był wykończony w każdym calu - sięgamy po najwyższej jakości materiały i współpracujemy z wykwalifikowanymi fachowcami. Dzieki dobremu wykonaniu oraz bardzo dobrym lokaizacjom, inwestycje mieszkaniowe z lat poprzednich są produktem rozchwytywanym na rynku wtórnym mieszkań.

Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas realizacjami, które są najlepszą wizytówką naszej firmy.