Fronton

Biura do wynajęcia dla firm w Krakowie

19 czerwiec 2018, 16:13

Każda firma, która prowadzi działalność wymagającą prac biurowych, na pewnym etapie będzie poszukiwała biura do wynajęcia. Oczywiście pod warunkiem, że stawia na rozwój, a nie stagnację. Nawet jeśli dotychczasowe pomieszczenia biurowe doskonale spełniają swoją rolę, to rozwój zwykle oznacza powiększanie ilości zadań, a w związku z tym także konieczność zatrudnienia kolejnych osób, które będą je wykonywały. A to z kolei prowadzi do konieczności znalezienia większej przestrzeni, aby wszyscy mogli pracować w komfortowych, korzystnych dla zdrowia oraz samopoczucia i zgodnych z przepisami BHP warunkach.

Kraków – biuro na miarę potrzeb

Krakowie setki, a nawet tysiące firm korzystają z różnorodnych pomieszczeń biurowych. Każda z nich dobiera biura do swoich potrzeb i oczekiwań. Bierze pod uwagę zarówno ilość pracowników, jak i specyfikę wykonywanej pracy. Nie bez znaczenia pozostaje branża, w której działa firma, oraz forma jej kontaktów z klientami. Co więcej, na wybór biura do wynajęcia wpływa także firmowy budżet przeznaczony na ten cel, a bardzo często jest on zależny od tego, jak firma prosperuje i jakie ma nadzieje na przyszłość.

Biura do wynajęcia – cena to nie wszystko

Niewątpliwie cena biura do wynajęcia jest jednym z głównych kryteriów wyboru lokalu. Jednym z głównych, choć na szczęście nie jedynym i nie najważniejszym. Gdyby bowiem tak było, pracownicy biurowi musieliby pracować często w bardzo niekomfortowym otoczeniu. Podstawowe warunki pracy określają przepisy BHP, w których są zawarte informacje na temat tego, ile przestrzeni powinien mieć każdy z pracowników biurowych, jakie powinno być oświetlenie w biurze, jego wyposażenie, temperatura panująca wewnątrz itd. Są to jednak minimalne wymagania, a osoby poszukujące biur do wynajęcia bardzo często mają znacznie wyższe oczekiwania, dzięki którym komfort pracy jest większy. Zadowolenie i wygoda pracowników w dużej mierze przekłada się na ich wydajność i zaangażowanie w pracę. Ten aspekt jest także bardzo często brany pod uwagę.

Lokalizacja biura - dla wygody pracowników i klientów

W tym kontekście nie bez znaczenia zostaje też lokalizacja biura. Im jest wygodniejsza z punktu widzenia pracowników, tym lepiej. Choć tu akurat głównym wyznacznikiem będą zwykle klienci firmy, którym chce się zapewnić jak najlepszy dojazd do jej siedziby. Dużą popularnością cieszą się więc okolice centrum miasta. Choć oczywiście w dużej mierze zależy to od rodzaju i specyfiki działalności danej firmy. Biura na obrzeżach Krakowa także są chętnie wynajmowane w pewnych branżach, podobnie jak przestrzenie biurowe w dzielnicach przemysłowych (np. w przypadku firm budowlanych, transportowych, produkcyjnych).

Kraków – biura do wynajęcia dla firm z różnych branż

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biur do wynajęcia w Krakowie, którą przygotował deweloper FRONTON. Mamy do zaproponowania kilka atrakcyjnych przestrzeni biurowych w różnych miejscach w mieście. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty!