Fronton
Znajdz mieszkanie lub lokal odpowiedni dla swoich potrzeb
Wynajem lokali
Wynajem mieszkań
Wynajem magazynów
Powierzchnia
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
Piętro
Cena
Powierzchnia
Cena

Wynajem biur i lokali Kraków

Fronton, poza sprzedażą atrakcyjnych mieszkań, zajmuje się również wynajmem biur i lokali handlowych w Krakowie oraz w Zabierzowie.

Atutem oferowanych przez nas lokum jest korzystna lokalizacja – znajdują się one przy ulicy Kamiennej w Centrum Krakowa, Magazynowej (przy wyjeździe na autostradę) lub przy ul. Leśnej w Zabierzowie.Nasze biura i pomieszczenia usługowe charakteryzują się:

  • elastycznym dopasowaniem modułów i metrażu
  • różnorodną wielkością (od 10,9m2 na ul. Magazynowej nawet do 1094 m2 w Zabierzowie)
  • estetycznym wykończeniem i nowoczesnym wyglądem.

Obiekty, w których znajdują się nasze lokale na wynajem, odpowiadają wymogom stawianym budynkom użyteczności publicznej. Oferują również wiele miejsc parkingowych oraz są doskonałe powiązanie z komunikacją miejską (linia tramwajowa tuż obok budynków na Kamiennej), co bez wątpienia jest pomocnym rozwiązaniem zarówno dla pracowników, jak i klientów – szczególnie w Krakowie.

Biurowiec Fronton Office Center powstał w 2012 roku, zdobył wówczas nagrodę za Budowę Roku. Budynek posiada nowoczesną i funkcjonalną architekturę, zapewniającą pełną wygodę użytkowania. Doskonałe rozplanowanie pomieszczeń wewnątrz obiektu zapewnia sprawna obsługę klientów i komfort pracy. Do dyspozycji naszych Najemców pozostaje również wiele miejsc postojowych - koszt wynajmu miejsca postojowego w garażu lub miejsca zewnętrznego wynosi 350 zł netto miesięcznie.

Ciekawostką jest również bliskość sal konferencyjnych na wynajem (ul. Kamienna 21), idealnych na spotkania biznesowe.Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych biur oraz lokali użytkowych na wynajem. Jesteśmy przekonani, że inwestycje firmy Fronton spełnią Państwa oczekiwania.

Nazwa Lokalizacja Powierzchnia Cena za wynajem

Lokal biurowy wielkości 279 m2

Kraków ul. Kamienna 279 19586

Lokal biurowy wielkości 820 m2

Kraków ul. Kamienna 821 57631

Biuro do wynajęcia 10,90

Kraków - ul. Magazynowa 10.9 402

Biuro do wynajmu 18,85

Kraków - ul. Magazynowa 18.85 700

Lokal biurowy wielkości 247 m2

Kraków ul. Kamienna 247 17354