Fronton
Znajdz mieszkanie lub lokal odpowiedni dla swoich potrzeb
Wynajem lokali
Sprzedaż mieszkań
Wynajem mieszkań
Powierzchnia
Cena
inwestycja
Powierzchnia
Liczba pokoi
piętro
Powierzchnia
Liczba pokoi
Piętro
Cena

Wynajem biur i lokali Kraków

Fronton, poza sprzedażą atrakcyjnych mieszkań, zajmuje się również wynajmem biur i lokali handlowych w Krakowie. Atutem oferowanych przez nas lokum jest korzystna lokalizacja – znajdują się one przy ulicy Kamiennej 19B oraz Magazynowej – śródmieście, dzielnica przemysłowa.

Nasze biura i pomieszczenia na Magazynowej w Krakowie charakteryzują się:

  • przestronnymi pomieszczeniami;
  • różnorodnym metrażem (od 10,9m2 do 41m2);
  • wysokim standardem wyposażenia;
  • estetycznym wykończeniem i nowoczesnym wyglądem.

Na ul. Magazynowej znajduje się również hala o powierzchni 220m2.

Lokale na Kamiennej to idealna opcja dla osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z branżą handlową. Są funkcjonalne, posiadają dużą powierzchnię (ok. 70m2) i – podobnie jak nasze biura do wynajęcia – prezentują się nienagannie. Warto także zwrócić uwagę na koszta wynajmu – ceny są bardzo konkurencyjne względem tego typu lokali handlowo-użytkowych w Krakowie.

Obiekty, w których znajdują się nasze lokale na wynajem, odpowiadają wymogom stawianym budynkom użyteczności publicznej. Oferują również wiele miejsc parkingowych oraz są doskonałe powiązanie z komunikacją miejską (linia tramwajowa tuż obok budynków na Kamiennej), co bez wątpienia jest pomocnym rozwiązaniem zarówno dla pracowników, jak i klientów – szczególnie w Krakowie. Ciekawostką jest również bliskość sal konferencyjnych na wynajem (ul. Kamienna 21), idealnych na spotkania biznesowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych biur oraz lokali użytkowych na wynajem. Jesteśmy przekonani, że inwestycje firmy Fronton spełnią Państwa oczekiwania.

Nazwa Lokalizacja Powierzchnia Cena za wynajem

Biuro 23,40 m2

Kraków - ul. Magazynowa 23.4 585

Biura 155,28 m2

Kraków ul. Kamienna 155.28 9800