Fronton
Znajdz mieszkanie lub lokal odpowiedni dla swoich potrzeb
Wynajem lokali
Sprzedaż mieszkań
Wynajem mieszkań
Powierzchnia
Cena
inwestycja
Powierzchnia
Liczba pokoi
piętro
Powierzchnia
Liczba pokoi
Piętro
Cena

Wynajem biur i lokali Kraków

Fronton, poza sprzedażą atrakcyjnych mieszkań, zajmuje się również wynajmem biur i lokali handlowych w Krakowie. Atutem oferowanych przez nas lokum jest korzystna lokalizacja – znajdują się one przy ulicy Kamiennej 19B oraz Magazynowej – śródmieście, dzielnica przemysłowa.

Nasze biura i pomieszczenia na Magazynowej w Krakowie charakteryzują się:

  • przestronnymi pomieszczeniami;
  • różnorodnym metrażem (od 10,9m2 do 41m2);
  • wysokim standardem wyposażenia;
  • estetycznym wykończeniem i nowoczesnym wyglądem.

Na ul. Magazynowej znajduje się również hala o powierzchni 220m2.

Lokale na Kamiennej to idealna opcja dla osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z branżą handlową. Są funkcjonalne, posiadają dużą powierzchnię (ok. 70m2) i – podobnie jak nasze biura do wynajęcia – prezentują się nienagannie. Warto także zwrócić uwagę na koszta wynajmu – ceny są bardzo konkurencyjne względem tego typu lokali handlowo-użytkowych w Krakowie.

Obiekty, w których znajdują się nasze lokale na wynajem, odpowiadają wymogom stawianym budynkom użyteczności publicznej. Oferują również wiele miejsc parkingowych oraz są doskonałe powiązanie z komunikacją miejską (linia tramwajowa tuż obok budynków na Kamiennej), co bez wątpienia jest pomocnym rozwiązaniem zarówno dla pracowników, jak i klientów – szczególnie w Krakowie. Ciekawostką jest również bliskość sal konferencyjnych na wynajem (ul. Kamienna 21), idealnych na spotkania biznesowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych biur oraz lokali użytkowych na wynajem. Jesteśmy przekonani, że inwestycje firmy Fronton spełnią Państwa oczekiwania.

Nazwa Lokalizacja Powierzchnia Cena za wynajem

Lokal L3

Kraków ul. Kamienna 51.31 2565.5

Biuro 23,40 m2

Kraków - ul. Magazynowa 23.4 585