Fronton

Deweloper Kraków

19 czerwiec 2018, 16:47

Z pojęciem dewelopera większość osób ma bardzo podobne skojarzenia. Słowo to kojarzone jest zwykle z firmą czy instytucją, która zajmuje się budową nowych obiektów budowlanych przeznaczonych do użytku ludzi – np. budynków i osiedli mieszkalnych, biurowców, apartamentowców. Skojarzenie to, choć intuicyjne, jest bardzo trafne, bowiem deweloper rzeczywiście definiowany jest jako podmiot, który zajmuje się przekształcaniem nieruchomości, zwykle poprzez jej zabudowywanie. Gdy przyjrzymy się temu bliżej, okaże się, że zadania dewelopera są bardzo szerokie. Oto niektóre z nich:

  • zakup nieruchomości (działki) i jej przygotowanie do inwestycji,

  • przekształcenie nieruchomości, czyli zwykle jej zabudowanie – nadzór nad procesem inwestycyjnym od momentu rozpoczęcia budowy, aż do wykończenia i oddania budynku do użytku,

  • decyzja o dalszym losie nieruchomości lub poszczególnych jej części – oddanie lokali na sprzedaż lub pod wynajem.

Od decyzji inwestycyjnych podejmowanych przez działających lokalnie deweloperów zależą późniejsze możliwości mieszkańców danego terenu. Gdy dany podmiot decyduje się, że zrealizuje inwestycję budowlaną, np. nowe osiedle mieszkaniowe w Krakowie, po kilku latach mieszkańcy tego miasta otrzymują możliwość wprowadzenia się do zupełnie nowych mieszkań.

Deweloperzy Kraków

W Krakowie rynek budownictwa mieszkaniowego bardzo sprawnie się rozwija, ponieważ zapotrzebowanie na nowe mieszkania w tym mieście niezmiennie wzrasta. Każdego roku zwiększa się liczba mieszkańców miasta, a jego granice stopniowo się poszerzają. Inwestycje realizowane są także w zakresie budynków o charakterze użytkowym, np. biurowców, w których swoje siedziby chętnie lokują działające w okolicy firmy.

Deweloperzy mają więc w Krakowie pełne ręce roboty – a my doskonale znamy to z własnego doświadczenia, ponieważ sami od lat realizujemy w tym mieście inwestycje budowlane różnego rodzaju. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat z powodzeniem ukończyliśmy wiele inwestycji mieszkaniowych, które można oglądać w zakładce "Realizacje". Obecnie zajmujemy się sprzedażą lokali, a także pracujemy nad kolejnymi budynkami, które zostaną ukończone już w ciągu kilku kolejnych miesięcy.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub wynajmem lokali bezpośrednio od dewelopera, serdecznie zapraszamy do współpracy. FRONTON oferuje zarówno lokale mieszkaniowe w atrakcyjnej lokalizacji i w nowocześnie wykończonych budynkach, jak i różnego rodzaju lokale użytkowe – od powierzchni biurowych w biurowcu klasy A, poprzez lokale handlowo-usługowe, aż po przestrzenie magazynowe. Zaufaj deweloperowi z wieloletnim doświadczeniem w budowie, sprzedaży i zarządzaniu nieruchomościami w Krakowie i okolicach.

Wszystkie szczegóły na temat wykonanych przez nas inwestycji oraz oferowanych lokali na sprzedaż lub pod wynajem można znaleźć na naszej stronie. Chętnie udzielimy też informacji bezpośrednio – zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i osobistego (dane znaleźć można w zakładce KONTAKT). Zapraszamy!