Fronton

Imponujący mural na budynku Fronton

17 wrzesień 2021, 09:15

Budynki służą nie tylko do mieszkania i użytkowania. Mogą pełnić także rolę dekoracyjną - stać się płótnem dla artystów i przemienić się we wspaniałą ozdobę. Przykładem tego jest piękny mural na jednym z budynków Fronton w Krakowie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Zielony mural na budynku Fronton w Krakowie

Mural został wykonany na naszym budynku w Krakowie. Widnieje na nim imponujące, rozłożyste drzewo. Malunek ma wiele detali i bogatą naturalną kolorystkę. Doskonale wkomponowuje się w zielone otoczenie budynku.

Przy ścianie budynku postawiona jest ławeczka, na której można usiąść, odpocząć, zrelaksować się. Wkomponowana jest w otoczenie w taki sposób, aby siedząc na niej, odnosiło się wrażenie, że siedzi się pod koroną namalowanego drzewa. Nie zabrakło też żywej roślinności wokół budynku, dzięki której cała kompozycja jest jeszcze bardziej spójna i przyjemna dla oka.

Dbamy o to, aby nasze inwestycje były zielone i robimy to na wiele sposobów. Jednym z nich jest sadzenie drzew, aranżowanie trawników i rabat kwiatowych oraz stałe dbanie o estetykę terenów zielonych. Innym jest tworzenie tego rodzaju zachwycających dekoracji. Mamy nadzieję, że mural na budynku dewelopera Fronton przypadnie mieszkańcom Krakowa do gustu. My jesteśmy z niego bardzo dumni!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć (i oczywiście do podziwiania muralu na żywo).