Fronton

Jak zyskać więcej miejsca i swobody w lokalu?

21 kwiecień 2023, 00:35

Zdobywanie dodatkowego miejsca w mieszkaniu może być trudne, szczególnie jeśli już jest ono w pełni wykorzystane. W obecnych aranżacjach wolna przestrzeń jest na wagę złota, a zbyt duża ilość dodatków może ją przytłaczać i potęgować wrażenie bałaganu. Aby mieszkanie było funkcjonalne i przytulne, a miejsca do przechowywania przybyło, warto podjąć pewne proste działania, o których piszemy w poniższym artykule!

Przestrzenne mieszkania w Krakowie

Pragnąc zyskać więcej miejsca w lokalu, należy spróbować zminimalizować ilość zbędnych przedmioty. Jeśli masz wiele rzeczy, których nie używasz, spróbuj się ich pozbyć poprzez sprzedaż, oddanie w dobre ręce lub wyrzucenie. W kolejnym kroku warto zastanowić się zastosowaniem półek lub regałów. Można je zamontować na ścianie i wykorzystać do przechowywania książek, ozdób, zdjęć i innych przedmiotów, które zajmują dużo przestrzeni. Dobrym pomysłem jest także wykorzystanie miejsca pod łóżkiem oraz zastosowanie mebli wielofunkcyjnych, takich jak kanapy z pojemnikami na pościel lub stoły z wbudowanymi szufladami.

Układ pomieszczeń także jest nie bez znaczenia. Często można przemeblować pokoje tak, aby wykorzystać ich przesytzeń w sposób bardziej efektywny. Podobnie sytuacja wygląda z ogródkami i balkonami – tam także można przechowywać niepotrzebne przedmioty lub stworzyć dodatkową przestrzeń do relaksu.

Szukasz przestrzennego mieszkania w Krakowie? Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą od dewelopera FRONTON!