Fronton

Kraków - lokale użytkowe, dzięki którym rozwiniesz swój biznes

19 czerwiec 2018, 16:12

Oferujemy na sprzedaż lokale użytkowe, w których będziesz mógł prowadzić dowolną działalność i które pozwolą Ci osiągnąć sukces. Własny lokal to solidna podstawa dalszego rozwoju firmy. Poznaj naszą ofertę nieruchomości na sprzedaż!

Sprzedaż lokali użytkowych – dlaczego warto kupić lokal w Krakowie?

Wiele osób prowadzących własny biznes szuka możliwości wynajęcia lokalu w Krakowie. To opcja polecana szczególnie tym, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z biznesem i nie wiedzą jeszcze do końca, w którym kierunku ich to poprowadzi w przyszłości. Być może za rok lub dwa zmienią swój profil działalności, zatrudnią dodatkowych pracowników lub będą kupowali dużo nowego sprzętu? W takiej sytuacji będą też potrzebowali zupełnie nowych lokali użytkowych.

Jednak właściciele firm, których sytuacja jest stabilna, a przyszłość łatwa do przewidzenia, powinni rozważyć kupienie lokalu użytkowego na własność. Jest to dla nich szansa na poczynienie pewnych oszczędności (chociażby na co miesięcznym czynszu, którego nie trzeba już płacić właścicielowi) oraz na jeszcze lepsze ustabilizowanie sytuacji w firmie. Własny lokal to też więcej możliwości dotyczących przebudowy, aranżacji, dekoracji czy też sposobów jego wykorzystania.

Lokale użytkowe na sprzedaż – do kogo kierujemy ofertę?

Sprzedaż lokali użytkowych w Krakowie szczególnie powinna interesować właścicieli niedużych, lokalnie działających firm handlowych i usługowych. Zapotrzebowanie na przestrzeń w przypadku salonów fryzjerskich i kosmetycznych, solariów, salonów piercingu, gabinetów masażu, a także niedużych lokalnych knajp, pizzerii czy sklepików raczej nie będzie rosła. W przypadku rozwoju firmy i chęci poczynienia dalszych inwestycji bardziej opłaci się po prostu otworzenie drugiego salonu niż powiększanie dotychczasowego.

Lokal użytkowy w Krakowie – znajdź go z naszą pomocą

Jeśli jesteś przedstawicielem jednej z tych branż i chcesz znaleźć lokal użytkowy, który umożliwi Ci rozwijanie Twojego biznesu, zainteresuj się ofertą lokali na sprzedaż w Krakowie. Inwestycja w nieruchomość z pewnością Ci się opłaci, będzie dla Twojej firmy szansą na rozkwit oraz dodatkowym zabezpieczeniem na przyszłość.

Z naszej strony możemy zaoferować Ci lokale w następujących lokalizacjach w Krakowie:

  • ul. Kamienna 21 (pomieszczenia biurowe i handlowe),

  • ul. Magazynowa 5a (pomieszczenia biurowe oraz magazynowe),

  • ul. Kamienna 19b (lokale użytkowe i handlowe),

  • ul. Leśna 2a w Zabierzowie (lokale użytkowe i handlowe),

  • ul. Fredry 4e, f (lokale użytkowe i mieszkania).

Lokale, które oferujemy, różnią się od siebie w wielu aspektach. Każdy z nich sprawdzi się w innym rodzaju działalności. Ich lokalizacja także może mieć duży wpływ na rozwój firmy i jej dalsze prosperowanie. Dlatego sprecyzuj swoje oczekiwania i jeśli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać lokal, który spełni Twoje oczekiwania i wzmocni szanse Twojej firmy na sukces. Czekamy na kontakt!