Fronton

Kraków – miasto, w którym warto mieszkać

19 czerwiec 2018, 16:27

Kraków to jedno z najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Jego tempo nie zwalnia, a zainteresowanie tym miastem nie maleje. Wciąż chętnie wprowadzają się tu nowe osoby, a rodowici krakowianie niechętnie się stąd wyprowadzają. W związku z tym miasto silnie rozwija się pod wieloma względami:

  • powstaje tu coraz więcej biznesów, startupów, przedsiębiorstw – czyli nowych, coraz bardziej atrakcyjnych miejsc pracy dla mieszkańców,

  • rozwijają się usługi oraz handel, co zdecydowanie wpływa na komfort życia mieszkańców,

  • rozbudowuje się infrastruktura miejska, w tym komunikacyjna,

  • miasto rozkwita pod względem kulturalnym – organizowane są liczne wydarzenia, pojawiają się nowe formy spędzania wolnego czasu,

  • rozkwit przeżywa branża nieruchomości, z zwłaszcza budownictwo mieszkaniowe. Oferta mieszkań od developera stale się poszerza.

Mieszkania od developera – Kraków pełen możliwości!

To, że w Krakowie dostępne są mieszkania od developera, z pewnością w dużym stopniu wpływa na atrakcyjność tego miasta. Zarówno nowi, jak i dotychczasowi mieszkańcy mają bowiem możliwość wybierania spośród atrakcyjnych propozycji mieszkaniowych w nowym budownictwie. Lokale dostępne są właściwie we wszystkich częściach miasta, choć najbardziej rozwijają się te dzielnice, w których najwięcej jest wolnej przestrzeni do zagospodarowania przez firmy deweloperskie – a zatem dzielnice raczej oddalone od centrum. Dla wszystkich osób zainteresowanych mieszkaniem w centralnych częściach miasta dobrą wiadomością jest to, że także i tam można znaleźć nowo wybudowane nieruchomości – wystarczy jedynie dobrze poszukać i zainteresować się ofertami konkretnych deweloperów.

FRONTON ma do zaproponowania lokale mieszkalne w różnych częściach Krakowa. Spełnimy więc oczekiwania zarówno tych, którzy preferują spokojne okolice, jak i tych, którzy nie potrafią żyć bez wielkomiejskiego szumu. Naszym klientom proponujemy następujące mieszkania od developera:

  • Mieszkania przy ul. Fredry w Krakowie, czyli osiedle Panorama Krakowska zlokalizowane w żywej i pełnej możliwości części miasta.

  • Mieszkania przy ul. Sosnowieckiej, czyli Osiedle Sosnowiecka. Są tu dostępne lokale o zróżnicowanej powierzchni, odpowiadające najnowszym trendom panującym w budownictwie mieszkaniowym.

  • Mieszkania przy ul. Walecznej, czyli Apartamenty Waleczna. Mieszkania o wysokim standardzie, idealne dla rodzin, które poszukują spokojnej, bezpiecznej okolicy.

Wszystkie osoby zainteresowane powyższymi mieszkaniami serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Mamy do zaoferowania wiele atrakcyjnych lokali w nowym budownictwie. Różnorodne lokalizacje, różny metraż oraz układy dostępnych mieszkań, wysoki standard i pełna funkcjonalność. W naszych projektach dbamy o każdy szczegół! Gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – chętnie przedstawimy naszą ofertę dokładniej i pomożemy wybrać idealną opcję. FRONTON zaprasza!