Fronton

Kraków – wynajem nieruchomości dla firm i osób prywatnych

19 czerwiec 2018, 16:18

Z opcji wynajmu nieruchomości korzystają zarówno podmioty gospodarcze, jak i prywatne osoby. Oczywiście cechy wynajmowanych lokali różnią się w każdym z tych przypadków.

Wynajem nieruchomości dla firm

Firmy czy też osoby prowadzące działalność gospodarczą poszukują nieruchomości, które najlepiej wesprą prowadzone działania biznesowe. Cechy lokalu będą zależały od rodzaju działalności, oczekiwań decydenta oraz możliwości finansowych firmy. Określonymi kryteriami będzie kierował się ktoś, kto chce tworzyć np. salon fryzjerski. Tutaj o wyborze nieruchomości zadecyduje jej powierzchnia, położenie, możliwości dostosowania wnętrza do oferowanych klientom usług. Liczą się tu także aspekty estetyczne, które pośrednio mogą wpływać na zainteresowanie klientów oferowanymi usługami.

Natomiast duża firma, w której odbywają się głównie prace biurowe, będzie celowała w lokale mogące pełnić funkcję biur. Duże znaczenie będzie miał tu układ pomieszczeń czy też wyposażenie budynku. Lokalizacja i swoboda dojazdu będą się natomiast liczyły dla pracowników, którzy będą musieli tu docierać każdego poranka.

Osobom z Krakowa i okolic, które interesuje wynajem nieruchomości komercyjnych i przestrzeni biurowej, oferujemy następujące propozycje:

  • lokale w Krakowie przy ul. Kamiennej i Magazynowej. Do wynajęcia są tam zarówno lokale użytkowe i biurowe, jak i przestrzenie magazynowe.

  • lokale w Zabierzowie przy ul. Leśnej – nieruchomości doskonałe pod lokalne usługi.

Wynajem nieruchomości do użytku prywatnego

Drugą grupą nieruchomości na wynajem oferowanych w Krakowie są lokale mieszkalne. Są chętnie wynajmowane przez osoby, które nie mogą lub nie chcą zakupić własnego mieszkania. Wynajem jest doskonałą propozycją dla osób mobilnych, które nie pozostają długo w jednym miejscu. Jest to też wygodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie zdecydowali jeszcze, w jakim mieście chcą osiąść na stałe lub z innych powodów wstrzymują się z zakupem własnego mieszkania.

Wybierając lokal mieszkalny, zwraca się zwykle uwagę na takie jego cechy jak metraż, układ pomieszczeń, standard budynku. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja, zwłaszcza z punktu widzenia osób pracujących lub studiujących, które każdego dnia muszą docierać do miejsca pracy lub na uczelnię. Im lepszy dojazd, tym oferta bardziej atrakcyjna w kontekście komfortu codziennego życia.

W Krakowie mamy do zaoferowania lokale mieszkalne przy ul. Kamiennej oraz przy ul. Fredry. Proponowane mieszkania charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, dobrą lokalizacją, atrakcyjną okolicą.

Kraków – wynajem nieruchomości dla każdego

Jeśli szukasz w Krakowie nieruchomości na wynajem, serdecznie zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą. Można to zrobić, kontaktując się z nami telefonicznie lub osobiście. Współpraca z FRONTON to doskonały wybór zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw poszukujących przestrzeni do prowadzenia własnej działalności. Zapraszamy!