Fronton

Lokal lokalowi nierówny, czyli jak dobrze wybrać

19 czerwiec 2018, 16:19

Oferując usługi lub produkty na sprzedaż, należy zadbać o właściwe umiejscowienie swojego biznesu. Zarówno w przypadku salonu usługowego (np. fryzjerskiego, solarium, biura podróży, biura nieruchomości, gabinetu kosmetycznego itd.), jak i punktu sprzedaży (sklepu, salonu sprzedaży, showroomu), dobrze zlokalizowane i właściwie wyposażone pomieszczenie to czynnik, który w dużym stopniu decyduje o powodzeniu przedsięwzięcia.

Wynajem lokali użytkowych w Krakowie oferuje wielu pośredników nieruchomości, jednak najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest bezpośrednia współpraca z właścicielem lokalu. Przede wszystkim pozwala to na oszczędność – omija się w ten sposób koszt pośrednictwa. Pozwala to też zaoszczędzić cenny czas. Jeśli natomiast właścicielem jest nie osoba prywatna, a instytucja, która sama zajmuje się nieruchomościami – czyli np. deweloper – to nie trzeba się też martwić o jakiekolwiek formalności, ponieważ sporządzanie umów kupna-sprzedaży czy też najmu to w takich firmach codzienność.

Kraków – wynajem lokali użytkowych dla biznesu

Jeśli chcesz wynająć pomieszczenia pod dowolną działalność, którą prowadzisz w stolicy Małopolski, zapoznaj się z naszą ofertą. Do dyspozycji klientów oddajemy lokale o różnych cechach charakterystycznych, w różnych lokalizacjach, o różnym przeznaczeniu i o szerokich możliwościach adaptacji do charakteru działalności. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • lokale na wynajem z lokalizowane przy ul. Magazynowej w Krakowie – można tu prowadzić zarówno działalność biurową, jak i magazynować towary (dostępne są zarówno pomieszczenia biurowe, jak i przestrzeń magazynowa),

  • funkcjonalne lokale przy ul. Kamiennej w Krakowie – atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta sprawia, że można tu z powodzeniem prowadzić działalność handlowo-usługową; można też wykorzystać dostępne pomieszczenia jako przestrzeń biurową;

  • kameralne lokale  przy ul. Leśnej w Zabierzowie – umożliwiają dostęp do lokalnej społeczności, w związku z czym można tu otworzyć dochodowy, lokalny biznes.

Znajdź lokal idealny dla siebie

Wybierając lokal, należy przede wszystkim przeanalizować swoje potrzeby, biorąc pod uwagę charakter działalności, która ma być w nim prowadzona, a także takie aspekty jak lokalizacja, cena czy powierzchnia. Zupełnie inne oczekiwania będzie miał właściciel gabinetu kosmetycznego, a inne osoba prowadząca butik. Na inne cechy zwrócą uwagę osoby poszukujące przestrzeni biurowej, a na inne ci, którzy chcieliby prowadzić działalność handlową.

Bardzo chętnie doradzimy w tej kwestii zwracającym się do nas klientom. Postaramy się zaproponować lokale użytkowe, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym przypadku. Gwarantujemy najwyższą jakość wykończenia i funkcjonalność, a także różnorodne lokalizacje. Atutem naszych lokali z pewnością są także ich ceny. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą i do dokładniejszego zapoznania się naszymi propozycjami.