Fronton

Lokale handlowe – wynajmij lokal na miarę swoich potrzeb

19 czerwiec 2018, 16:11

Wynajem lokalu handlowego w mieście takim jak Kraków może w dużej mierze zauważyć na sukcesie firmy. Lokalizacja, standard wykończenie, dostępność oraz metraż lokalu mają duży wpływ na to, czy określony sklep, salon sprzedaży, punkt dystrybucji czy dowolny inny podmiot zajmujący się handlem skutecznie trafi do klientów, zapewni sobie zainteresowanie swoimi produktami i w konsekwencji nawiąże takie relacje handlowe, które zagwarantują mu satysfakcjonujące zyski i szansę na dalszy rozwój.

Lokale handlowe – trafny wynajem zwiększa szansę na sukces

Co zrobić, aby wynająć lokal handlowy, który pomoże osiągnąć sukces sprzedażowy? Przede wszystkim dokonać dokładnej i rzetelnej analizy potrzeb i upodobań klientów, a także

  • sprawdzić, jakie lokale handlowe dostępne są w Krakowie, w okolicy, której chce się prowadzić swoją działalność,

  • sprecyzować, jaki metraż lokalu oraz jaka ilość pomieszczeń i ich układ najlepiej się sprawdzą w przypadku tej konkretnej działalności handlowej,

  • zastanowić się nad standardem i typem budynku, w którym ma być zlokalizowany lokal handlowy; warto tu wziąć pod uwagę takie kwestie jak obecność miejsc parkingowych, monitoringu i innych zabezpieczeń oraz udogodnień.

Lokale handlowe powinny być też dostosowane do charakteru towarów, które będą w nich sprzedawane. Zupełnie inne wymagania będą stawiane lokalom wykorzystywanym do sprzedaży produktów spożywczych, inne księgarniom, inne hurtowniom budowlanym. Kwestii, które należy przeanalizować przed rozpoczęciem poszukiwania odpowiedniego miejsca jest bardzo wiele. Jednak im dokładniej i precyzyjniej się to zrobi, tym późniejsze poszukiwania będą łatwiejsze, szybsze i bardziej efektywne.

Wiedząc już, czego szukamy, warto też określić swój budżet. Dzięki temu od razu będzie można odrzucić te propozycje, które stanowczo go przekraczają. To także usprawni poszukiwania i pozwoli znaleźć lokal handlowy dostosowany do możliwości firmy.

Kraków – lokale handlowe w naszej ofercie

Firma FRONTON ma do dyspozycji lokale do wynajęcia, w których można prowadzić różne rodzaje działalności handlowej. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • Lokal przy ul. Kamiennej 21 w Krakowie, o powierzchni 148 m2,

  • Lokal przy ul. Leśnej 2A w Zabierzowie, o powierzchni 153 m2,

  • Lokal przy ul. Armii Krajowej 97 w Krakowie, o powierzchni 291 m2,

  • Lokale przy ul. Kamiennej 19B w Krakowie, o powierzchni 51.31 m 2 oraz 169,16m2.

Wszystkie powyższe lokale prezentują wysoki standard, a ich wynajem jest oferowany w atrakcyjnych cenach. Warto poznać tę ofertę dokładniej, a można to zrobić, kontaktując się z naszym biurem. Chętnie przedstawimy dostępne propozycje oraz pomożemy dobrać lokal do potrzeb klienta.

Zapraszamy też do współpracy z nami w innych dziedzinach naszej działalności. Zajmujemy się nie tylko wynajmem lokali handlowych, ale także sprzedażą nieruchomości różnego rodzaju: komercyjnych i mieszkalnych. Współpraca z nami może się okazać strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy do kontaktu!