Fronton

Lokale użytkowe Kraków

19 czerwiec 2018, 16:52

Z różnorodnych lokali użytkowych korzysta niemal każda osoba prowadząca działalność gospodarczą lub inną działalność, w której wykonywane są stałe czynności – prace biurowe, magazynowe, sprzedaż dóbr czy usług. Wraz z rozwojem gospodarki rynek nieruchomości stale się poszerza, dostosowując się do rosnących potrzeb ze strony coraz większej liczby najemców. W mieście takim jak Kraków zapotrzebowanie na lokale użytkowe jest ogromne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom aktywnych mieszkańców miasta, stale poszerzamy swoją ofertę lokali do wynajęcia.

  • Lokale użytkowe dla przedsiębiorców

Prowadzenie działalności gospodarczej innej niż jednoosobowa niemal zawsze wiąże się z koniecznością zorganizowania przestrzeni dla pracowników, sprzętów, maszyn, towarów. Przedsiębiorca musi zatem pomyśleć o wynajęciu pomieszczeń biurowych, a w przypadku firm handlowo-usługowych – lokali użytkowych pod działalność, a niekiedy także magazynów, przestrzeni gospodarczych, technicznych i innych pomieszczeń pomocniczych. Duże znaczenie przy wyborze lokalu ma jego lokalizacja – zwłaszcza jeśli mowa o działalności handlowo-usługowej, w której koniecznością jest łatwe trafienie do jak największego grona klientów. Przy wyborze lokalu pod uwagę bierze się także jego rozmiar, układ (ilość pomieszczeń), obecność niezbędnych instalacji, wyposażenie budynku (np. windy, miejsca parkingowe). W naszej ofercie lokali użytkowych znajdują się atrakcyjne pozycje, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców.

  • Lokale użytkowe dla działaczy

Lokale użytkowe wynajmowane są nie tylko przez przedsiębiorców i usługodawców, ale także przez innych działaczy i różnorodne podmioty – stowarzyszenia, fundacje, kluby, polityków... Wymagania względem pomieszczeń są zatem bardzo zróżnicowane, a my w związku z tym staramy się stale dostosowywać i poszerzać naszą ofertę, by móc im wszystkim sprostać. Wszystkich zainteresowanych wynajmem powierzchni biurowej pod dowolną działalność serdecznie zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą.

Kraków – lokale użytkowe w dobrej lokalizacji

Krakowie mamy do zaoferowania kilka atrakcyjnych lokalizacji, wśród których mogą wybierać osoby zainteresowane wynajmem lokalu użytkowego:

  • powierzchnie biurowe i użytkowe zlokalizowane są w centrum miasta, w biurowcu klasy A przy ul. Kamiennej 21 oraz biurowcu klasy B przy ul. Magazynowej 5a,

  • powierzchnie magazynowe dostępne są przy ul. Magazynowej w Krakowie, gdzie przedsiębiorcy mogą także zlokalizować swoje biura,

  • lokale użytkowe i handlowe można również wynająć przy ul. Kamiennej 19b lub w Zabierzowie przy ul. Leśnej 2a.

Każdy z oferowanych przez nas lokali użytkowych charakteryzuje się dobrą lokalizacją oraz estetycznym wykończeniem, co sprawia, że są one atrakcyjne dla osób i podmiotów działających w wielu branżach. Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Chętnie przedstawimy też dodatkowe informacje telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu!