Fronton

Lokale użytkowe Kraków - sprzedaż

19 czerwiec 2018, 16:51

Osoby prowadzące działalność gospodarczą w Krakowie potrzebują funkcjonalnych, wygodnych i dobrze zlokalizowanych pomieszczeń, by móc w nich umiejscowić siedzibę swojej firmy. Jedną z opcji jest ich wynajęcie, jednak atrakcyjna oferta lokali użytkowych na sprzedaż w Krakowie sprawia, że warto rozważyć zakup pomieszczeń biurowych na własność. Jakie są zalety takiego rozwiązania?

  • Możliwość dowolnego zarządzania lokalem. Można w lokalu prowadzić dowolną działalność bez konieczności ustalania warunków z osobą z zewnątrz. Co równie ważne, można lokal samodzielnie dostosowywać do swoich potrzeb – czyli dokonać przebudowy, niezbędnych przeróbek, zmienić dekoracje, wyposażenie, instalacje i dokonywać wielu innych zmian, które normalnie byłyby w dużym stopniu ograniczone i uzależnione od umowy najmu. Również sprzedaż lokalu użytkowego w Krakowie jest możliwa w dowolnym momencie – jest to gwarantowane prawo do swobodnego rozporządzanie swoją własnością.

  • Na dłuższą metę oszczędność finansowa. Choć zakup lokalu użytkowego to duża inwestycja, to na dłuższą metę jest zwykle bardziej opłacalna niż długotrwałe wynajmowanie powierzchni użytkowej. Opłaty za użytkowanie własnego lokalu ograniczają się jedynie do rachunków, natomiast w przypadku lokalu wynajmowanego trzeba regulować także czynsz dla właściciela, co zwiększa comiesięczne koszty.

  • Solidne zabezpieczenie finansowe. Inwestycja w nieruchomość zawsze jest dobrym pomysłem, ponieważ każdy własny lokal – czy to użytkowy, czy też mieszkanie lub dom – jest stabilnym i cennym zabezpieczeniem finansowym.

  • Możliwość udostępnienia lokalu innym podmiotom. Właściciele lokali użytkowych nie muszą w całości wykorzystywać ich na własne potrzeby. Mogą ich część lub nawet całość udostępniać innym firmom lub osobom, co nie byłoby możliwe w przypadku lokalu wynajmowanego.

Sprzedaż lokali użytkowych w Krakowie

Lokale użytkowe, w których można prowadzić działalność handlowo-usługową lub które można przeznaczyć na biura, są dostępne w Krakowie w różnych lokalizacjach. Dysponujemy pomieszczeniami na sprzedaż w takich miejscach jak:

  • ul. Kamienna 21 – pomieszczenia biurowe i handlowe w biurowcu klasy A w centrum Krakowa,

  • ul. Magazynowa 5a – pomieszczenia biurowe w biurowcu klasy B, a także zlokalizowane również przy ul. Magazynowej hale magazynowe,

  • ul. Kamienna 19b – lokale użytkowe i handlowe w dogodnej lokalizacji,

  • Zabierzów, ul Leśna 2a – lokale użytkowe i handlowe w rozwijającej się okolicy,

  • ul. Fredry 4e, f – mieszkania i lokale użytkowe na sprzedaż.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich tych, którzy zainteresowani są zakupem lokalu użytkowego pod dowolną działalność. W naszej ofercie znajdują się propozycje, które spełnią oczekiwania klientów działających w różnorodnych branżach. Poza sprzedażą lokali, oferujemy także ich wynajem, więc także i w tym zakresie można z nami podjąć udaną i satysfakcjonującą współpracę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego i do dokładniejszego zapoznania się ofertą naszej firmy.