Fronton

Nowe mieszkania Kraków

Mieszkania Łagiewnickie Wzgórze

Łagiewnickie Wzgórze to kompleks, który będzie się składał z trzech budynków o nowoczesnej bryle, położony będzie na wzniesieniu, z którego rozpościera się malowniczy widok na Kraków. Jest to kolejna Inwestycja Frontonu zlokalizowana na zielonym obszarze Łagiewnik przy ul. Fredry. W planowanych budynkach znajdują się komfortowe, ustawne i przestronne mieszkania, posiadające duże balkony oraz indywidualne ogródki. Powierzchnie mieszkań będą wahały się pomiędzy 34 m2 aż do 64 m2. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji windy oraz garaż wielostanowiskowy zlokalizowany pod całym kompleksem. Zaletą Łagiewnickiego Wzgórza jest atrakcyjna lokalizacja, bliskość do Centr Handlowych, oraz doskonała komunikacja miejska. Planowane oddanie II kw 2020 r.

Zobacz więcej

Osiedle Stawowa, Bronowice (w przygotowaniu)

OSIEDLE STAWOWA - osiedle położone na północy Krakowa w dzielnicy Bronowice Wielkie. Kompleks będzie charakteryzował się prostą elegancką formą, nowoczesnymi detalami, przestronnymi wnętrzami oraz doskonale zorganizowaną zazielenioną przestrzenią wspólną.

Planowane mieszkania będą posiadały duże balkony, jasne wnętrza oraz funkcjonalne układy. Planowana inwestyca oferować będzie zzarówno mieszkania mniejsze o powierzchni 27 m2 jak i duże mieszkania 85 m2. Bliskość Centr Handlowych oraz doskonała komunikacja jest kolejnym atutem jej planowanej Inwestycji.

Zobacz więcej

Sprzedaż mieszkań


W ramach naszej działalności prowadzimy sprzedaż mieszkań w Krakowie. W ofercie, którą prezentujemy, znajdą Państwo komfortowe nowe mieszkania wybudowane i wykończone w wysokim standardzie. Cechy je wyróżniające to:

  • przestrzenne balkony

  • wygodny, nowoczesny układ

  • zróżnicowanym metrażu.

Jasne i przestrzenne wnętrza sprawiają, że łatwo jest je samodzielnie je urządzić zgodnie ze swoją wizją i dostosować do własnych potrzeb i upodobań. Zakupione u nas mieszkania - na życzenie klientów - mogą zostać zaaranżowane przez naszego profesjonalnego dekoratora wnętrz.

 

Chcielibyśmy także podkreślić, że wszystkie lokale znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, co jest niewątpliwie ich dużym atutem.

 


Nowe osiedla w Krakowie 

Oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż znajdują się w dogodnych lokalizacjach

  • Łagiewnickie Wzgórze

  • Apartamenty ul. Waleczna w Bronowicach

  • Osiedle Stawowa nasza nowa inwestycja w Bronowicach

Zadbaliśmy o to, by właściciele i lokatorzy mieszkań na nowych osiedlach mieli do dyspozycji dobrze zorganizowaną, zazielenioną przestrzeń wspólną. Wprowadzenie się na nowe osiedla staje się dzięki temu bardzo atrakcyjną opcją, z której chętnie korzystają zarówno osoby zamieszkujące dotychczas w Kraków, jak i ci, którzy dopiero niedawno postanowili przeprowadzić się do naszego miasta. Taka inwestycja z pewnością jest trafną decyzją, pozwalającą rozpocząć zupełnie nowy etap w życiu od przeprowadzki do zachęcającego i obiecującego miejsca.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań!