Fronton

Mieszkania od developera Kraków

19 czerwiec 2018, 16:41

Zakup mieszkania w Krakowie wiąże się z koniecznością podjęcia wielu różnych decyzji, które doprowadzą inwestora do ostatecznego wyboru. Każdy kupujący musi odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań, zanim w ogóle rozpocznie poszukiwania mieszkania do kupienia. Przede wszystkim należy zastanowić się:

  • Czy kupić mieszkanie starsze czy też nowo wybudowane mieszkanie od developera?

  • Jaka lokalizacja w Krakowie będzie najwygodniejsza?

  • Jaki ma być metraż kupowanego mieszkania oraz jego układ (liczba pokoi)?

  • Jaki budżet przeznaczyć na kupno mieszkania?

Przeanalizowanie tych kwestii pozwala na zawężenie obszaru poszukiwań oraz na sprecyzowanie własnych oczekiwań. Dzięki temu ostateczny wybór – choć niełatwy - z pewnością będzie satysfakcjonujący.

Nowe mieszkania od developera Kraków

Na zakup mieszkania od developera bardzo często decydują się przedstawiciele młodego pokolenia – osoby rozpoczynające dorosłe życie, zakładające rodziny, rozwijające swoją karierę zawodową. Zakup nowego mieszkania jest dla nich najbardziej atrakcyjną opcją, ponieważ mogą urządzić się od zera w zupełnie nowym otoczeniu, w rozwijającej się okolicy, w atrakcyjnych warunkach (nowoczesne budownictwo, atrakcyjne wykończenie pomieszczeń, ciekawe i wygodne zagospodarowanie terenów wokół budynków) oraz wśród osób będących w podobnej sytuacji życiowej. Co więcej, przy trafnym wyborze developera może się okazać, że cena kupowanego mieszkania jest bardzo zachęcająca, zwłaszcza przy zestawieniu jej z wysokim standardem lokalu i całego budynku.

Z jakich jeszcze powodów warto zainwestować w mieszkanie od developera? Można tu wspomnieć także o jasnych zasadach kupna. Wszystkie szczegóły dotyczące zakupu mieszkania zawarte są w umowie deweloperskiej, dzięki czemu kupujący może w pełni zabezpieczyć swoje interesy. Przy takim rodzaju umowy nie ma konieczności angażowania osób trzecich, sprawdzania meldunków, historii mieszkania, analizowania zapisów w księgach wieczystych itd.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy FRONTON – developera oferującego mieszkania w wysokim standardzie w Krakowie. Nasze propozycje to między innymi:

  • Mieszkania przy ul. Fredry w Krakowie, tzw. Panorama Krakowska. Są to lokale w atrakcyjnej lokalizacji, które z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich przyszłych lokatorów.

  • Mieszkania w budynkach przy ul. Sosnowieckiej – Osiedle Sosnowiecka w Krakowie. Mieszkania od developera o zróżnicowanej powierzchni, spełniające najnowsze standardy w budownictwie mieszkaniowym.

  • Apartamenty przy ul. Walecznej (Kraków Bronowice) – 4-pokojowe mieszkania od developera na nowym osiedlu, budowane i wykańczane w wysokim standardzie.

Wszystkie dalsze szczegóły dotyczące mieszkań od developera w Krakowie – lokali budowanych przez firmę FRONTON – bardzo chętnie przedstawimy podczas osobistego kontaktu. Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami dostępnymi na naszej stronie w zakładkach "Mieszkania" oraz "Realizacje".

Informacje kontaktowe znaleźć można w zakładce "Kontakt" - serdecznie zapraszamy!