Fronton

Nowe osiedla w Krakowie – zamieszkaj w atrakcyjnym miejscu

19 czerwiec 2018, 13:37

Jeśli chcesz zamieszkać w atrakcyjnym miejscu w obrębie Krakowa, postaw na jedno z nowych osiedli. Z pewnością nie pożałujesz tej decyzji. Dlaczego nowe osiedla cieszą się w Krakowie aż tak dużym zainteresowaniem? Powodów jest wiele, a wśród tych najważniejszych można wymienić następujące:

  1. Nowe budownictwo w większości przypadków reprezentuje znacznie wyższy standard. W związku z tym mieszkania są tu znacznie bardziej zachęcające niż lokale w kilkudziesięcioletnich budynkach. Są wybudowane z myślą o młodym pokoleniu i dostosowane do jego oczekiwań.
  2.  Nowe osiedla projektowane są w podejściu całościowym. To znaczy, że przemyślana jest nie tylko architektura poszczególnych budynków, ale także ich wzajemna relacja oraz otoczenie. Przestrzeń wspólna jest atrakcyjnie zaprojektowana. Dzięki temu mieszkanie na takim osiedlu ma swój niepowtarzalny klimat.
  3. Nowe osiedla w Krakowie są w przemyślany sposób usytuowane. Jako miejsce zamieszkania młodych, aktywnych ludzi, muszą być dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, umożliwiając mieszkańcom dojazd do pracy, do szkoły, na uczelnię czy też do miejsc, w których mogą ciekawie spędzać wolny czas. Osiedla powstają zatem w rozwijających się dzielnicach Krakowa (np. na Bronowicach) – to lokalizacja równie wygodna, co malownicza.
  4. Mieszkania na nowych osiedlach, pomimo wysokiego standardu, mają atrakcyjne ceny, dostosowane do możliwości tych, którzy są dla deweloperów grupą docelową.
  5. Zamieszkać na nowym osiedlu to znaczy rozpocząć zupełnie nowy etap w życiu. To bardzo motywujące dla wielu osób. Wprowadzenie się do nowego miejsca, gdzie wszystko jest świeże i gdzie wszyscy wokół są w podobnej sytuacji życiowej pozwala z nową energią rozpocząć nowy rozdział i zaprojektować swoją najbliższą przyszłość.

Kraków – poznaj powstające tu nowe osiedla

Jeśli chcesz zamieszkać na jednym z nowych osiedli w Krakowie, poznaj ofertę dewelopera FRONTON. Nasze inwestycje mieszkaniowe cieszą się dużą popularnością wśród krakowian oraz osób, które postanowiły wprowadzić się do tego pięknego miasta z zewnątrz. Wśród naszych realizacji znajdują się między innymi:

  • Panorama Krakowska – osiedle zlokalizowane na krakowskich Łagiewnikach, którego największe atuty to bardzo dogodna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia,
  • Osiedle Sosnowiecka – nowe osiedle w krakowskiej dzielnicy Bronowice Wielkie, kameralne i spokojne miejsce, idealne dla młodego pokolenia – rodzin z dziećmi oraz osób, które planują założenie rodziny w najbliższym czasie,
  • Apartamenty Waleczna - luksusowe mieszkania przy ul. Walecznej w Krakowie, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie luksus, a w poszukiwaniu mieszkania biorą pod uwagę jego standard i estetykę.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem mieszkania na jednym z nowych osiedli w Krakowie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy więcej szczegółów na temat dostępnych w naszej ofercie propozycji mieszkaniowych.