Fronton

Wynajem lokali użytkowych w Krakowie – sprawdź dostępne opcje

19 czerwiec 2018, 16:10

Interesuje Cię wynajem lokali użytkowych w Krakowie? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię także treść poniższego artykułu. Sprawdź, jakie opcje lokalowe dostępne są w Krakowie i jeśli któraś z nich spełni Twoje oczekiwania – zgłoś się do nas!

Wynajem lokali użytkowych – krok w rozwoju firmy

Wynajem lokalu użytkowego jest niezbędnym krokiem, który musi postawić każdy przedsiębiorca. Czy to w przypadku małych, lokalnych firm, czy dużych przedsiębiorstw (które przecież na początku także są małe) - bez lokalu użytkowego, w którym można prowadzić działalność, rozwój jest niemożliwy. Oczywiście na początku sprawdza się tak zwany home-office. Pracownicy firmy także mogą początkowo pracować zdalnie (oczywiście w zależności od tego, jaka to branża). Ale prędzej czy później przyjdzie taki moment, że wynajem lokalu stanie się koniecznością. Wtedy zaś trzeba będzie podjąć dobrą decyzję, gdyż może ona w dużym stopniu zaważyć na dalszym powodzeniu przedsięwzięcia.

To, jaki lokal użytkowy zostanie wynajęty, zależeć będzie od wielu kwestii:

  • od rodzaju prowadzonej działalności,

  • od ilości zatrudnianych pracowników,

  • od sposobu kontaktu z klientem (czy jest to kontakt bezpośredni czy pośredni, np. telefoniczny),

  • od miasta, w którym prowadzona jest działalność,

  • od grupy docelowej

  • od wielu innych czynników, które można wymieniać jeszcze bardzo długo.

Różne firmy – różne lokale do wynajęcia

Przykładowo: ktoś, kto zakłada agencję interaktywną, zwróci uwagę przede wszystkim na to, by wynajęty lokal użytkowy był dostosowany do pracy biurowej. Będą w nim przebywali marketingowcy, programiści, graficy, copywriterzy. Lokal musi być dostosowany pod kątem powierzchni, ilości pomieszczeń, oświetlenia, warunków sanitarnych. Z kolei ktoś, kto otwiera solarium, musi wybrać taki lokal użytkowy, w którym da się umieścić wszystkie niezbędne sprzęty, zlokalizować poczekalnię, recepcję, toaletę dla klientów itd. Oczekiwania będą też inne pod kątem lokalizacji takiego lokalu, jego prezencji i otoczenia (np. innych punktów usługowych w okolicy).

Kraków – atrakcyjne lokale na wynajem

Krakowie na szczęście propozycji jest bardzo wiele, więc nikt, kto szuka lokali użytkowych na wynajem, nie musi się martwić o to, czy znajdzie coś na miarę swoich potrzeb. W samej tylko ofercie FRONTON znajduje się kilka różnorodnych opcji, które mogą być wykorzystane przez podmioty działające w różnych branżach. Do dyspozycji mamy lokale użytkowe w wysokiej klasy biurowcach, jak i lokale magazynowe. Można od nas wynająć lokal w centrum Krakowa (ul. Kamienna), jak i taki usytuowany poza granicami miasta (Zabierzów). Wśród dostępnych propozycji znajdują się opcje skierowane zarówno do firm prowadzących działalność usługową, jak i handlową. Chcesz poznać szczegóły? Przejrzyj ofertę lokali na wynajem, którą umieściliśmy na naszej stronie lub skontaktuj się z nami i zapytaj o to, co możemy Ci zaproponować. Chętnie przedstawimy ofertę i doradzimy. Zapraszamy do współpracy!