Fronton

Wynajmij biuro z głową!

19 czerwiec 2018, 16:38

Osoby, które chcą się zdecydować na wynajem biura w Krakowie, mogą napotkać pewne trudności. Ilość prowadzonych w tym mieście biznesów sprawia, że zapotrzebowanie na pomieszczenia biurowe jest duże, natomiast ilość propozycji ograniczona – zwłaszcza jeśli mowa o tych, które mają najlepszą lokalizację i najwyższy standard, a przy okazji nie zwalają z nóg ceną wynajmu. Dlatego też jeśli już trafi się na atrakcyjną ofertę, czyli na lokal do wynajęcia, który będzie:

 • atrakcyjnie usytuowany,

 • solidnie wykończony,

 • estetyczny,

 • niedrogi,

zazwyczaj bardzo szybko znajduje się najemca. Warto szybko decydować się na podpisanie umowy, oczywiście pod warunkiem, że wszystkie postawione wcześniej kryteria zostały spełnione.

Przestrzeń biurowa, która spełnia wszystkie potrzeby wynajmującej ją firmy, to prawdziwy skarb. Co zrobić, aby właściwie ją wybrać? Przy analizie dostępnych na krakowskim rynku ofert trzeba wziąć pod uwagę takie kwestie jak:

 • Wielkość firmy – firma zatrudniająca kilkudziesięciu pracowników biurowych będzie potrzebowała znacznie większej przestrzeni niż taka, w której pracuje tylko kilka osób. Trzeba tez pamiętać o tym, aby zapewnić pracownikom właściwe warunki BHP, pomieszczenia sanitarne i gospodarcze itd.

 • Rodzaj prowadzonej działalności – jeśli jest to działalność usługowa, np. biuro rachunkowe, doradztwo finansowe itd., trzeba przystosować pomieszczenia biurowe także pod kątem odwiedzających firmę klientów. Tutaj duże znaczenie będzie miała lokalizacja biura, estetyka samego budynku oraz możliwości aranżacji wnętrza lokalu.

 • Budżet – czyli możliwości finansowe. Ceny lokali do wynajęcia w Krakowie są bardzo zróżnicowane, w zależności od miejsca, wielkości, standardu, a także samych ustaleń właścicieli. Warto jeszcze przed rozpoczęciem poszukiwań określić kwotę, którą jest się w stanie przeznaczyć na comiesięczny czynsz. Pomoże to zawęzić obszar poszukiwań, a także szybciej znaleźć najbardziej trafną opcję.

Fronton – lokale biurowe do wynajęcia w Krakowie

W naszej ofercie znajdują się lokale do wynajęcia dla firm prowadzących różne rodzaje działalności. Do dyspozycji najemców oddajemy:

 • biurowiec klasy A przy ul. Kamiennej 21 - to świetna lokalizacja dla przedsiębiorców opierających swój biznes na wizerunku oraz na dobrym kontakcie z klientami;

 • biurowiec klasy B przy ul. Magazynowej 5a - to atrakcyjna wizualnie i technicznie propozycja dla biznesu;

 • lokale użytkowe usytuowane przy ul. Kamiennej 19b oraz ul. Fredry 4e,f - to propozycje dla mniejszych firm, z pewnością warte rozpatrzenia;

 • mamy też do dyspozycji przestrzeń magazynową przy ul. Magazynowej, z której mogą skorzystać zarówno najemcy pomieszczeń biurowych, jak i inne podmioty.

Jeśli poszukujesz dla swojej firmy atrakcyjnej przestrzeni, która pomoże Ci w rozwoju biznesu, skontaktuj się z nami i poznaj bliżej naszą ofertę. Wszystkie nasze lokale są atrakcyjnie wykończone i jeśli zostaną właściwie dobrane do charakteru działalności, z pewnością spełnią wszystkie potrzeby Twoje i Twoich pracowników.