Fronton

Zamieszkaj na nowych osiedlach w Krakowie

19 czerwiec 2018, 16:16

Dlaczego warto mieszkać na nowych osiedlach? Istnieje wiele argumentów za tym rozwiązaniem. Postaramy się przedstawić dzisiaj najważniejsze z nich.

Mieszkanie na nowych osiedlach – jakie ma zalety?

Wiele osób poszukując mieszkania dla siebie i swojej rodziny bierze pod uwagę wyłącznie nowe osiedla. Dlaczego? Przemawia za tym wiele argumentów.

  1. Nowe osiedla prezentują zwykle wysoki standard. Budowane są z myślą o młodym pokoleniu kupujących, które nie jest zainteresowane mieszkaniem w blokach, a także niewielkimi, mało komfortowymi mieszkaniami. Zamiast tego oczekują budynków o atrakcyjnej, nowoczesnej architekturze, oraz przestrzennych, ustawnych mieszkań, które łatwo będzie urządzić i zaaranżować zgodnie z panującymi trendami. Nowe osiedla muszą spełniać te oczekiwania, aby móc trafić w potrzeby grupy docelowej.

  2. Nowe osiedla szybko się rozwijają. Błyskawicznie powstają na nich sklepy, oddziały pocztowe, punkty usługowe, przychodnie i inne placówki, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Komunikacja miejska także jest dostosowywana do tego, gdzie pojawiają się nowi mieszkańcy. Wprowadzając się na nowe osiedle można więc mieć pewność, że niczego tam nie zabraknie, a jeśli jeszcze czegoś tu nie ma, to z pewnością w ciągu najbliższych miesięcy się pojawi, gdy tylko władze miasta lub przedsiębiorcy zauważą potrzebę dostarczenia mieszkańcom określonej usługi.

  3. Mieszkanie na nowych osiedlach gwarantuje większy spokój i komfort. Zwykle są lokalizowane w kameralnej okolicy, z dala od centrum miasta i wielkomiejskiego szumu, w otoczeniu przyrody. Są projektowane tak, by spełniać nie tylko praktyczne, ale także i estetyczne potrzeby mieszkańców.

  4. Ceny mieszkań są atrakcyjne. Oczywiście w dużej mierze zależą od standardu, otoczenia oraz metrażu lokalu, jednak ogólnie rzecz biorąc zachęcają do zakupu.

Kraków – zamieszkaj na nowych osiedlach

Jeśli jesteś zainteresowany mieszkaniem na nowych osiedlach w Krakowie, zapoznaj się z naszą ofertą! Zrealizowane przez nas inwestycje mieszkaniowe to:

Każde z tych nowych osiedli w Krakowie ma niepowtarzalny klimat i idealnie wpasowuje się w potrzeby młodego pokolenia kupujących. Wybór jednego z nich z pewnością okaże się w strzałem w dziesiątkę. Panorama Krakowska zainteresuje tych, którzy poszukują atrakcyjnej lokalizacji i nie chcą zbyt mocno oddalać się od głównych części miasta. Osiedle Sosnowiecka to oferta dla osób, które poszukują ciszy i kameralnego klimatu. Apartamenty Waleczna to propozycja luksusowa, która trafi w gust osób ceniących sobie prestiż i wysoki standard. Stworzone przez nas nowe osiedla reprezentują najnowszą myśl architektoniczną w mieszkalnictwie, ich zalety widoczne są gołym okiem, a doceniane jeszcze bardziej po dokładniejszej analizie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami FRONTON!