Fronton

Bronowice - dlaczego warto tu zamieszkać?

19 czerwiec 2018, 16:30

Bronowice są jedną z popularnych lokalizacji, którą często rozważają osoby poszukujące mieszkań w Krakowie. Co warto o nich wiedzieć? Przede wszystkim jest to miejsce znacznie spokojniejsze niż centrum miasta. Jest tu też dużo zieleni, którą cieszyć się można zarówno podczas spacerów, jak podziwiając ją z własnego okna. Jest tu też dostępnych mnóstwo inwestycji mieszkaniowych, w związku z czym każda zainteresowana tą lokalizacją osoba naprawdę ma z czego wybierać.

Wybór lokalizacji to jedna z pierwszych decyzji, którą się podejmuje poszukując mieszkaniaBronowice to twój wybór? Jeśli tak, to pora, abyś zapoznał się z dostępną tu ofertą nieruchomości. Co może zaproponować w tej kwestii FRONTON?

Mieszkania na Bronowicach - poznaj ofertę

Budynki przy ul. Sosnowieckiej to nasza nowa inwestycja, którą podjęliśmy, aby móc zaoferować ciekawe propozycje mieszkaniowe na w tej dzielnicy. Osiedle Sosnowiecka to okolica wybudowana z głową - nowoczesna i zaprojektowana w przemyślany sposób. Mieszkania wydzielone z nowo powstałych budynków to atrakcyjne, wielopokojowe lokale, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Mieszkania są częścią wybudowanych w wysokim standardzie domów wielorodzinnych. Gwarantują najwyższy komfort i codzienną przyjemność płynącą zarówno z przebywania we wnętrzu, jak i z obcowania z zieloną, zadbaną okolicą. Budynki są nowoczesne, wyposażone w miejsca parkingowe, estetycznie się prezentują i z pewnością warte są uwagi wśród nieruchomości oferowanych na krakowskim rynku.

Wybierz nowe zamiast starego

Osoby planujące zakup mieszkania zadają też sobie często pytanie, czy wybrać mieszkanie dopiero co wybudowane - nowe, świeże, bez historii, ale też "niesprawdzone" - czy też zdecydować się na lokal z drugiej ręki - taniej, ale w gorszym standardzie, często z koniecznością dokonania remontu, wymiany instalacji, przeróbek pod własny gust. W takiej sytuacji należy pamiętać, że nowe budownictwo to więcej możliwości: lokale zaaranżować zgodnie z własną wizją, nie sugerując się zmianami wprowadzonymi przez poprzednich mieszkańców. Samo to, że mieszkanie zostało dopiero co oddane do użytku, akcentuje fakt, że mieszkańcy rozpoczynają właśnie zupełnie nowy etap w życiu - świeży i czysty dokładnie tak jak ich mieszkanie. Ponadto nowe budynki to zazwyczaj gwarancja znacznie wyższego standardu i większej wygody. Warto też pamiętać, że dużo łatwiej jest nawiązać relacje sąsiedzkie, kiedy wszystkie wprowadzające się właśnie osoby są w podobnej życiowej sytuacji. Dzięki temu powstaje zżyta, przyjazna sieć sąsiedzka, co z pewnością jest dużą wartością, jeśli planuje się w określonym miejscu mieszkać przez lata.

Jeśli czujesz się już przekonany do zakupu jednego z nowo wybudowanych mieszkań na Bronowicach w Krakowie, skontaktuj się z nami - chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty!