Fronton

Bronowice – mieszkania w najlepszej lokalizacji w Krakowie

19 czerwiec 2018, 16:14

W ostatnich latach krakowskie Bronowice cieszą się bardzo dużą popularnością. Przenoszą się tu zarówno mieszkańcy Starego Miasta, jak i położonej nieopodal Krowodrzy. Mieszkania, które powstają w tej dzielnicy, rozchodzą się błyskawicznie, dlatego też deweloperom zależy na tym, by realizować tutaj kolejne inwestycje.

Co takiego wyjątkowego jest w tej dzielnicy? Dlaczego krakowianie tak bardzo chcą zamieszkać na Bronowicach lub w okolicy? Niewątpliwie Bronowice mają wiele zalet. Jest to dzielnica bardzo atrakcyjnie położona. Można stąd bez problemu dojechać do centrum miasta w krótkim czasie, a z drugiej strony – dostać się do terenów zielonych okalających północną część Krakowa. Co więcej, Bronowice szybko się rozwijają. Są tutaj galerie handlowe, markety, punkty usługowe, instytucje kulturalne, miejsca, w których można kreatywnie i aktywnie spędzać czas. Kolejnym argumentem są budujące się tutaj osiedla nowych mieszkań. Reprezentują one wysoki standard, a pod względem estetyki są dalekie od osiedli powstających kilkadziesiąt, czy nawet kilkanaście lat temu. Swoją architektura nawiązują raczej do budownictwa jednorodzinnego. Są kameralne, ciche, pozwalają na wypoczynek, dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Wszystkie te argumenty przemawiają za tym, by wprowadzić się na Bronowice. Zauważa to coraz więcej krakowian. Zresztą również osoby spoza miasta, które postanowiły zamieszkać w Krakowie, w pierwszej kolejności biorą pod uwagę właśnie tę dzielnice, gdy poszukują mieszkania dla swojej rodziny.

Podobne zalety mają też przyległe dzielnice – np. Prądnik Biały, w którego skład administracyjnie wchodzą Bronowice Wielkie. Nasze propozycje mieszkaniowe, które są tam zlokalizowane – Apartamenty Waleczna oraz Osiedle Sosnowiecka – cieszą się dużym zainteresowaniem właśnie z wyżej wymienionych powodów. Komfort, kameralny klimat, cisza, zielone otoczenie, dobra komunikacja z miastem, luksusowy standard mieszkań... Lista atutów jest długa, ale osobom, które poszukują tu mieszkań, nie trzeba ich wymieniać, ponieważ same doskonale już wiedzą, dlaczego chcą wprowadzić się w te okolice.

Kraków Bronowice – mieszkania, które zachwycają

Jakie cechy mieszkań, poza lokalizacją, są brane pod uwagę przez kupujących?

  • Standard

  • Metraż

  • Układ pomieszczeń

  • Piętro

  • Otoczenie budynku

  • Sąsiedztwo

  • Cena

Nie tylko kupujący, ale także deweloperzy muszą przywiązywać wagę do tych kwestii, jeśli chcą, aby ich mieszkania szybko znalazły nowych właścicieli. Dlatego też planując swoje inwestycje mieszkaniowe, deweloper FRONTON w pierwszej kolejności analizuje potrzeby rynku – a konkretniej osób, które znajdują się w grupie docelowej, czyli przyszłych kupujących. Następnie dostosowuje swoje projekty do ich oczekiwań. W efekcie powstają nowoczesne, atrakcyjne budynki mieszkalne, otoczone zielenią i gwarantujące najwyższy komfort. Czy można chcieć czegoś więcej od swojego nowego mieszkania?

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą!