Fronton

Kraków Bronowice – tu warto mieszkać!

19 czerwiec 2018, 16:06

Jakie są najatrakcyjniejsze lokalizacje w Krakowie pod kątem zakupu mieszkania? Bardzo wiele osób wskazuje Bronowice jako tę część miasta, z którą warto związać swoją przyszłość. Przemawia za tym bardzo wiele argumentów.

Kraków Bronowice – mieszkanie tutaj ma swoje zalety!

Bronowice nie stałyby się tak popularną lokalizacją, gdyby nie to, że deweloperzy odkryli potencjał tej części Krakowa i postanowili wybudować tu mieszkania, które spełnią oczekiwania najmłodszego pokolenia osób kupujących nieruchomości mieszkalne. Jakie atuty ma ta lokalizacja?

  • Przede wszystkim jest to bardzo malownicza okolica. Liczne tereny zielone, bliskość obiektów naturalnych i dominująca zabudowa jednorodzinna sprawiają, że jest tu kameralnie, spokojnie i zielono. Oddalenie od wielkomiejskiego szumu to jeden z głównych atutów tej dzielnicy.

  • Mimo swojego oddalenia od centralnych części miasta, Bronowice pozostają w nimi doskonale skomunikowane. W tej części Krakowa mieszka bardzo wiele osób, w związku z czym konieczne było zorganizowanie sprawnie działającej komunikacji miejskiej. Drogi dojazdowe dla osób poruszających się swoimi samochodami także umożliwiają szybkie dostanie się np. z domu do pracy lub z powrotem.

  • Dzielnica ta jest rozwinięta pod kątem infrastruktury. Galerie handlowe, miejsca rozrywki, punkty usługowe, szkoły, przychodnie, poczty – niczego tu nie brak w codziennym życiu.

  • Powstające tu osiedla prezentują się bardzo estetycznie. Nawiązują swoją architekturą do okolicznej zabudowy jednorodzinnej. Mieszkania dostępne są w kameralnych, nowocześnie zaprojektowanych budynkach. Przestrzeń wokół nich jest natomiast w ciekawy sposób zaprojektowana – funkcjonalna i miła dla oka.

Nowe mieszkania w Krakowie – sprawdź, jakie masz możliwości

Nowe mieszkania w Krakowie prezentują coraz wyższy standard i cieszą się ogromną popularnością wśród kupujących. Choć dla wielu osób oczywiście wciąż centrum miasta jest bardziej atrakcyjne niż Bronowice, to wielu krakowian dostrzega też zalety mieszkania na obrzeżach. Zwłaszcza, gdy wcale nie jest trudno dostać się z nich do dowolnej innej części Krakowa.

To właśnie tu powstają nowe mieszkania, które prezentują się estetycznie i nowocześnie. Są przestronne, ustawne, łatwe w aranżacji. A przy tym zlokalizowane w naprawdę ładnej i spokojnej okolicy. Warto zapoznać się z dostępnymi możliwościami i nie wykluczać zakupu mieszkania na Bronowicach tylko dlatego, że są oddalone od centrum. Pozostałe atuty z pewnością wynagrodzą to wszystkim osobom, które mogłyby nad tym faktem ubolewać. Tych zaś, którzy poszukują spokoju, ciszy i kameralnego klimatu, z pewnością nie trzeba dłużej przekonywać do tego, by wybrać jedno z oferowanych tu mieszkań.

Jeśli chcesz dokładniej poznać propozycje mieszkaniowe w tej okolicy, które ma w swojej ofercie deweloper FRONTON, skontaktuj się z naszym biurem lub przejrzyj ofertę na naszej stronie internetowej. Wszystkich szczegółowych informacji chętnie udzielimy telefonicznie, mailowo lub podczas osobistego spotkania. Zapraszamy!