Fronton

Kraków: na co stawia deweloper?

19 czerwiec 2018, 16:08

Deweloper, który chce osiągnąć sukces, zwłaszcza w mieście tak szybko rozwijającym się pod względem mieszkalnictwa jak Kraków, musi przede wszystkim doskonale znać potrzeby i oczekiwania potencjalnych klientów. W ten sposób ma szansę trafić z ofertą w ich gust, pokonać konkurencję i osiągnąć korzyści finansowe.

Obecnie warunki są dla deweloperów niezwykle sprzyjające. Boom na rynku mieszkaniowym trwa, a zainteresowanie nowymi mieszkaniami nie zmaleje prawdopodobnie jeszcze przez kilka lat. Wydawałoby się, że w związku z tym jakość oferowanych mieszkań może spadać – z pośpiechu, z chęci zarobienia jak najwięcej w jak najkrótszym czasie i jak najlepszego wykorzystania tak dużego ruchu na rynku mieszkaniowym. Jednakże obserwując to, jakie inwestycje powstają w ostatnich latach i jakie są planowane na najbliższy okres, wniosek jest odwrotny. Deweloperzy budują coraz lepiej, coraz uważniej i na coraz wyższym poziomie. Odkryli, że oczekiwania klientów wzrastają. Odkryli też, że tylko próba sprostania tym oczekiwaniom daje im szansę na rzeczywisty zarobek.

Kraków – deweloperzy wiedzą, co robią!

Świetnym przykładem, który to potwierdza, jest Kraków – jedno z miast, w których nowych inwestycji mieszkaniowych powstaje najwięcej. Ale czy są to inwestycje masowe, tanie, nastawione na szybką sprzedaż? Z obserwacji lokalnego rynku wynika, że jednak nie. Nowe osiedla, które się tu rozbudowują, obfitują w atrakcyjne pod względem standardu, estetyki i funkcjonalności projekty. Kameralne, wielorodzinne budynki zastępują bloki, których tak dużo powstawało w ubiegłym wieku. Dużą wagę przykłada się obecnie do architektury i jej aspektu estetycznego. Polacy chcą mieszkać w ładnych miejscach, zaprojektowanych pomysłowo, a jednocześnie praktycznie. I takie właśnie inwestycje powstają wokół nas.

Deweloper, który słucha potrzeb klientów, to deweloper, który osiąga sukces. Może mieć pewność, że jego propozycje będą się cieszyły zainteresowaniem i że żadna inwestycja nie zostanie zlekceważona przez wciąż jeszcze nienasycony rynek. Przykładem takiego dewelopera bez wątpienia jest FRONTON – firma, która dostrzega, analizuje i wykorzystuje aktualne trendy w mieszkalnictwie, tworząc i realizując w Krakowie projekty, które szybko znajdują kupców. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się mieszkania w następujących lokalizacjach:

  • Osiedle Sosnowiecka etap II - Kraków, Bronowice Wielkie, ul. Sosnowiecka

  • Apartamenty Waleczna - Kraków, Bronowice, ul. Waleczna

Każde z tych osiedli prezentuje wysoki standard techniczny i estetyczny. Mieszkania, które można tu kupić, są przestronne, mają wygodny układ, są wyposażone w atrakcyjne tarasy i gwarantują mieszkańcom pełen komfort. Osiedla zaś są zaprojektowane z myślą o potrzebach mieszkańców – pod kątem dojazdu, miejsc parkingowych, możliwości wypoczynku i spędzania wolnego czasu.

Jeśli chcesz poznać szczegóły propozycji dewelopera FRONTON w Krakowie, zapoznaj się z informacjami na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Zapraszamy!