Fronton

Kraków – nowe mieszkania chętniej kupowane niż stare

19 czerwiec 2018, 16:06

Nowych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie powstaje bardzo wiele. Jest to odpowiedź na potrzeby rynku i na rosnące zainteresowanie nowymi mieszkaniami. Polacy kupują je w różnych celach – niektórzy na własny użytek, a inni na wynajem. Faktem jest jednak, że coraz częściej wybierają nowe mieszkania, a nie lokale z drugiej ręki. Jakie argumenty przemawiają za takim wyborem?

  • Nowe mieszkania mają wysoki standard. Nowe budynki od budynków mieszkalnych powstających kilkadziesiąt, a nawet kilkanaście lat temu różnią się nie tylko wyglądem, ale i wyposażeniem, sposobem aranżacji otoczenia czy też ilością i układem mieszkań. Znacznie lepiej spełniają współczesne potrzeby lokatorów.

  • Można je urządzić zgodnie z własnymi upodobaniami. Już na etapie budowy mieszkania można zawrzeć z deweloperem umowę, na podstawie której pewne elementy projektu zostaną dostosowane do preferencji przyszłego właściciela. Później natomiast aranżacja mieszkania nie będzie stwarzała żadnych problemów, co w przypadku mieszkań z drugiej ręki zdarza się bardzo często (konieczne są remonty, przebudowy lub przynajmniej odświeżenie pomieszczeń, zanim będzie można się do nich wprowadzić, zaś niektóre elementy wyposażenia czy dekoracji trudno jest usunąć po dotychczasowych właścicielach).

  • Ich ceny są coraz atrakcyjniejsze. Mimo że zainteresowanie nowymi mieszkaniami jest tak duże – zarówno w Krakowie, jak i w innych dużych polskich miastach – to ich ceny nie wzrastają i są coraz bardziej przystępne dla najmłodszego pokolenia kupujących.

  • Osiedla, na których powstają nowe mieszkania, mają atrakcyjne lokalizacje. Deweloperzy wiedzą co robią – lokalizują swoje budynki w takich miejscach, aby dojazd z osiedla do pracy, do centrum Krakowa czy do innych ważnych części miasta był jak najprostszy. Walka o klienta odbywa się w dużej mierze na płaszczyźnie lokalizacji, dlatego obecnie tak wiele ofert jest pod tym względem bardzo wygodnych.

Nowe mieszkania w Krakowie – zacznij dobrze nowy etap życia

Jeśli rozważasz zakup nowego mieszkania w Krakowie, masz dużo szczęścia. Obecnie oferta mieszkaniowa deweloperów jest naprawdę bardzo atrakcyjna. W przypadku firmy FRONTON możesz wybierać spośród następujących lokalizacji:

  • Apartamenty Waleczna – wysokiej klasy budynki, przestronne, jasne i ustawne mieszkania wyposażone w atrakcyjne balkony i tarasy.

  • Osiedle Panorama Krakowska – świetnie rozwijająca się okolica, wysoki standard wykończenia, nowoczesne budownictwo, łatwe połączenie z innymi częściami Krakowa.

  • Osiedle Sosnowiecka – nowe mieszkania stworzone z myślą o młodym pokoleniu; nowoczesne, przestronne i dobrze zlokalizowane.

Jeśli interesują Cię nowe mieszkania w Krakowie i rozważasz różne opcje, zapoznaj się z ofertą FRONTON. Nasze projekty to odpowiedź na potrzeby młodych ludzi, którzy cenią sobie komfort, estetykę, prestiż i funkcjonalność. Połączenie wszystkich tych cech można znaleźć na każdym budowanym przez nas osiedlu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!