Fronton

Kraków – nowe osiedla przyciągają młodych ludzi

19 czerwiec 2018, 16:04

Młode pokolenie nie chce mieszkać w starym, nieatrakcyjnym budownictwie, w którym brak jakichkolwiek udogodnień. Wprowadzenie się do mieszkania z drugiej ręki jest z wielu względów kłopotliwe – bardzo często konieczny jest gruntowny remont (niekiedy nawet wymiana instalacji elektrycznej lub sanitarnej), a przynajmniej odświeżenie mieszkania, by pozbyć się "śladów" po dotychczasowych mieszkańcach. Co więcej, otoczenie starszych budynków zwykle nie jest zbyt atrakcyjne, gdyż nie zawsze spółdzielnie lub wspólnoty dbają o to, by przestrzeń pomiędzy budynkami była ciekawie zagospodarowana.

Dlatego też wzrasta popularność nowych osiedli, nie tylko w Krakowie, ale także i w innych dużych polskich miastach, z którymi młodzi ludzie chcą związać swoją przyszłość. Mieszkanie na nowym osiedlu to:

  • wysoki standard budynku oraz jego wyposażenia (windy, parkingi podziemne, dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców np. w postaci sali fitness we wnętrzu budynku mieszkalnego);

  • atrakcyjnie zaprojektowana i zadbana przestrzeń wokół budynków;

  • wygodny, nowoczesny układ mieszkań, zwiększający poczucie przestrzenności i ułatwiający ich aranżację;

  • czystość, świeżość i estetyka;

  • możliwość dowolnego zaaranżowania mieszkania (której niestety nie ma, gdy do mieszkania wprowadzamy się "po kimś");

  • dogodna lokalizacja – twórcy nowych osiedli w bardzo przemyślany sposób wybierają miejsca, w których mają one powstawać, ponieważ wiedzą, że lokalizacja jest jednym z głównych kryteriów wyboru mieszkania;

  • atrakcyjne ceny – "tanio" nie jest oczywiście trafnym określeniem w przypadku nowych mieszkań deweloperskich o wysokim standardzie i w atrakcyjnej lokalizacji, jednak niewątpliwie ceny te są adekwatne do poziomu, jaki reprezentują proponowane mieszkania i - jak na warunki panujące na rynku nieruchomości w Krakowie - można je uznać za bardzo zachęcające.

Kraków – poznaj nowe osiedla i zamieszkaj na jednym z nich

Jeśli interesują Cię nowe osiedla w Krakowie i dostępne na nich propozycje mieszkaniowe, poznaj ofertę dewelopera FRONTON. Jesteśmy twórcą miedzy innymi Panoramy Krakowskiej, Osiedla Sosnowiecka czy Apartamentów Waleczna. Są to osiedla nowoczesnych, wysokiej klasy budynków mieszkalnych wybudowane w nawiązaniu do architekty jednorodzinnej. Przestrzenne, solidnie wykończone i atrakcyjnie zlokalizowane mieszkania, które mamy w swojej ofercie, cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Krakowa.

Zapoznaj się z naszymi inwestycjami deweloperskimi, skontaktuj się z nami i przekonaj się sam, dlaczego warto zamieszkać na jednym z nowych osiedli w Krakowie. To idealne rozwiązanie dla młodych, aktywnych ludzi, którzy szukają nie tylko wygody i prestiżu, ale także estetyki i wysokiej jakości. Oferujemy zarówno niewielkie, kompaktowe mieszkania idealne dla singli bądź par, jak i duże apartamenty, w których wygodnie może mieszkać cała rodzina. Dowiedz się więcej, zapoznając się z ofertą dostępną na naszej stronie bądź kontaktując się z naszym biurem sprzedaży – zapraszamy!