Fronton

Kraków – oferta lokali od dewelopera

19 czerwiec 2018, 16:17

Wiele osób, które chcą kupić mieszkanie lub lokal użytkowy, zastanawia się, czy lepiej zainwestować w nieruchomość prosto od dewelopera, czy też w lokal z drugiej ręki. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety, które postaramy się dziś przeanalizować, co być może ułatwi czytającym podjęcie decyzji.

Lokale od dewelopera – czy warto je kupować?

Jeśli chodzi o nowe lokale prosto od dewelopera, to ich zakup wiąże się przede wszystkim z możliwością dowolnego zagospodarowania całej przestrzeni "od zera". Jeśli w mieszkaniu nikt wcześniej nie mieszkał, nie ma konieczności usuwania śladów użytkowania czy też przejawów gustu poprzednich właścicieli. Osoby, które dbają o szczegóły i chcą, aby ich mieszkanie było idealne w każdym aspekcie, z pewnością docenią ten fakt i z radością przystąpią do urządzania świeżego, nienaruszonego wnętrza.

Podobnie jest zresztą lokalami użytkowymi wystawionymi na sprzedaż przez deweloperów. Jako że nie były wcześniej wykorzystywane do żadnych celów, znacznie łatwiej jest je dostosować do prowadzonej działalności i zaaranżować zgodnie z własną wizją.

Jeśli zaś chodzi o lokale z drugiej ręki, zalety związane z ich kupnem przejawiają się w głównej mierze w cenie. Nieruchomości deweloperskie są od nich zwykle droższe. Osoby, którym zależy na oszczędności, powinny raczej celować starsze nieruchomości. Jeśli natomiast cena nie jest głównym wyznacznikiem, warto rozważyć także świeżo powstałe inwestycje deweloperskie.

Ważnym aspektem podczas podejmowania decyzji o zakupie lokalu jest jego usytuowanie. Nowe inwestycje deweloperskie rzadko powstają w centrum miasta. W Krakowie oczywiście można znaleźć kilka takich przypadków, jednak znacznie częściej deweloperzy wykupują tereny na obrzeżach miast, co nie każdemu kupującemu może odpowiadać. Z drugiej jednak strony, rozwój infrastruktury miejskiej i coraz lepsze możliwości przemieszczania się między dzielnicami sprawiają, że lokalizacja poza centrum miasta nie ma obecnie aż tak dużego znaczenia ani dla osób prywatnych, ani dla biznesu.

Kraków – zapoznaj się z lokalami od dewelopera

Firma FRONTON ma do zaoferowania różnorodne propozycje dostosowane do różnych profili klientów. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę nieruchomości, skontaktuj się z nami, a chętnie ją przedstawimy i opowiemy o niej w szczegółach. Możemy zaproponować lokale mieszkaniowe oraz lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem. Mogą się do nas zgłaszać zarówno osoby prywatne poszukującego nowego lokum, jak i firmy zainteresowane lokalami pod działalność, handel, usługi, prace biurowe. W naszej ofercie znajduje się również przestrzeń magazynowa do wynajęcia. Nasze lokale są wybudowane i wykończone w najlepszym standardzie i atrakcyjnie usytuowane.

Zapraszamy do kontaktu z deweloperem FRONTON oferującym nieruchomości na terenie Krakowa i tuż poza jego granicami. Zachęcamy do kontaktu z nami i podjęcia udanej współpracy, której efektem może być zakup jednej z najbardziej atrakcyjnych nieruchomości w całym mieście.