Fronton

Mieszkania Bronowice Kraków

19 czerwiec 2018, 16:45

Zakup mieszkania w Krakowie to poważna decyzja, którą warto dobrze przemyśleć, analizując wszystkie za i przeciw dotyczące lokalizacji, wielkości mieszkania, standardu wykończenia i innych istotnych kwestii, które mogą zadecydować o tym, czy dany wybór będzie satysfakcjonujący. W pierwszej kolejności warto zapoznać się z dostępnymi możliwościami – czyli z ofertą mieszkań w Krakowie.

Mieszkania nowe Kraków Bronowice

Jedną z popularnych lokalizacji dla osób poszukujących nowych mieszkań w Krakowie są Bronowice. Dzielnica ta rozwija się w bardzo szybkim tempie i oferuje całą gamę atrakcyjnych możliwości mieszkańcom. Dlatego też FRONTON zdecydował się na realizację swoich inwestycji właśnie w tych okolicach.

Dlaczego warto wybrać Bronowice na nowe miejsce zamieszkania? Pierwszą i najważniejszą zaletą są nowe budynki mieszkalne wybudowane w wysokim standardzie. Przestrzenne, jasne, wielopokojowe mieszkania, wyposażone w duży balkon i posiadające nowoczesny, wygodny układ to rozwiązanie idealnie trafiające w gusta i oczekiwania młodego pokolenia. Spokojna, rozwijająca się okolica także zachęca do wyboru tej właśnie lokalizacji. Bronowice cieszą się ogromną popularnością i coraz więcej osób poszukuje mieszkania właśnie w tych rejonach Krakowa.

Nowe mieszkania Bronowice

Pytanie, które często zadają sobie osoby planujące zakup mieszkania, dotyczy tego, czy wybrać mieszkanie od dewelopera, czy też zdecydować się na lokal z drugiej ręki. Warto pamiętać, że zakup nowego mieszkania stwarza znacznie więcej możliwości:

  • Przede wszystkim można je dowolnie urządzić i zaaranżować, bez konieczności usuwania śladów użytkowania po poprzednich mieszkańcach.

  • Po drugie, mieszkanie jest świeżo wykończone i świeże, co pomaga zaznaczyć fakt, że jego nowi właściciele właśnie rozpoczynają zupełnie nowy etap w życiu.

  • Po trzecie, nowe budynki oferują zwykle znacznie wyższy standard niż te, które zostały wybudowane kilkadziesiąt, a nawet kilkanaście lat temu.

  • I wreszcie po czwarte, do nowych mieszkań wprowadzają się nowi lokatorzy i dotyczy to całego budynku. Zaczyna się więc kształtować zupełnie nowa społeczność sąsiedzka, w której tworzeniu bez wątpienia warto brać udział.

Nowe mieszkania na Sosnowieckiej Kraków

Lokale w budynkach przy ul. Sosnowieckiej to jedna z naszych propozycji w Krakowie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem nowych mieszkań do zapoznania się z naszą ofertą. Osiedle Sosnowiecka to nowoczesna, zaprojektowana w przemyślany sposób okolica, w której oferowane są wielopokojowe mieszkania w domach wielorodzinnych wybudowanych w najwyższym standardzie, otoczonych zielenią, wyposażonych w miejsca parkingowe i w inne udogodnienia dla mieszkańców.

Zdjęcia ukończonej inwestycji można obejrzeć w zakładce "Realizacje", natomiast szczegóły dotyczące dostępnych na sprzedaż lokali – takie jak metraż, układ, cena – w zakładce "Mieszkania". Szczegółowych informacji chętnie udzielimy oczywiście przez telefon lub drogą e-mailową. Zapraszamy do kontaktu!