Fronton

Nowe mieszkania Kraków

19 czerwiec 2018, 16:44

Jakie aspekty najbardziej się liczą przy wyborze mieszkania? Jest to oczywiście kwestia w dużej mierze indywidualna, ale niektóre cechy mieszkań są w pewnym stopniu ważne dla wszystkich inwestorów. Kupujący zwykle zwracają uwagę na:

  • Lokalizację mieszkania - okolicę, w której jest usytuowane. Patrzy się na to nie tylko ze względu na konieczność dojazdu do pracy i komunikacji z pozostałymi częściami miasta, ale także pod kątem otoczenia: czy jest atrakcyjne, czy dobrze się będzie mieszkało, czy nie panuje tam hałas, czy okolica jest miła dla oka, czy sprzyja wypoczynkowi w wolnym czasie itd. Dlatego też dużym zainteresowaniem cieszą się nowe mieszkania w rozwijających się dopiero dzielnicach Krakowa.

  • Standard budynku i jego wyposażenie – np. w windy, garaże, miejsca parkingowe. Wszystkie te kwestie wpływają zarówno na odbiór estetyczny, jak i na wygodę mieszkania w danym miejscu.

  • Metraż i układ mieszkania, a także jego sposób wykończenia. Jest to właściwie jedna z pierwszych kwestii, którą określa przyszły nabywca. Poszukując nowego mieszkania w Krakowie najpierw określa jego wielkość oraz swoje wymagania dotyczące projektu (ilość pokoi, aneks kuchenny itd.).

  • Cena. W wielu przypadkach znacznie ogranicza pole manewru, ale nie zawsze tak jest, jeśli znajdzie się dewelopera oferującego nowe mieszkania w przystępnych cenach.

  • Sąsiedztwo. Choć ta kwestia wydaje się mniej istotna, wiele osób jednak zwraca uwagę na to, kto oprócz nich będzie mieszkał w danym budynku lub w jego pobliżu. Jeśli okolica zamieszkiwana jest przez młode małżeństwa z dziećmi, do budynku z pewnością chętnie wprowadzą się kolejne osoby, które także planują powiększenie rodziny. Mieszkania na nowych osiedlach z pewnością sprzyjają budowaniu zgodnej i przyjaznej społeczności sąsiedzkiej, ponieważ wybierają je ludzie w podobnym wieku i o podobnych oczekiwaniach czy stylu życia.

Nowe mieszkania w Krakowie

W ofercie nowych mieszkań w Krakowie oferowanych przez FRONTON można znaleźć między innymi lokale usytuowane:

  • Przy ul. Fredry w budynkach 4E i 4F. Osiedle Panorama Krakowska to rozbudowująca się okolica, dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta i zachęcająca nowoczesnymi, wybudowanymi w wysokim standardzie budynkami mieszkalnymi. Wewnątrz znaleźć można mieszkania przygotowane z myślą o wymagających lokatorach – nowocześnie zaprojektowane i wykończone, gwarantujące komfort i zadowolenie mieszkańców.

  • Przy ul. Sosnowieckiej, na nowoczesnym Osiedlu Sosnowiecka, które z każdym rokiem przyciąga coraz więcej młodych ludzi chcących zacząć nowy etap życia od kupna komfortowego mieszkania wybudowanego w wysokim standardzie i zlokalizowanego w przyjemnej okolicy.

  • Przy ul. Walecznej, w apartamentowcach, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Spokojna, zadbana, rozwijająca się okolica, a także doskonały projekt budynków oraz poszczególnych mieszkań, to argumenty, które powinny przekonać tych jeszcze nie do końca zdecydowanych.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat nowych mieszkań w Krakowie. Zapraszamy!