Fronton

Nowe osiedla - nowa jakość

19 czerwiec 2018, 16:30

Różne osoby poszukują różnych rozwiązań mieszkaniowych. Jeśli chodzi o mieszkania na nowych osiedlach, są nimi zwykle zainteresowane osoby z młodszego pokolenia – wszyscy ci, którzy dopiero startują w dorosłe życie i poszukują miejsca, w którym zarówno im, jak i ich rodzinom, będzie się mieszkało komfortowo i spokojnie.

Jakie oczekiwania zwykle stawia się takim mieszkaniom?

  • Nowoczesny układ – projekt lokalu powinien uwzględniać nowe trendy w mieszkalnictwie. Do popularnych rozwiązań należy połączenie kuchni z jadalnią czy też aneks kuchenny zamiast wydzielonego pomieszczenia kuchennego. W XXI wieku stawia się na otwarte przestrzenie (mniej ścian działowych) oraz na udogonienia np. w postaci wydzielonej garderoby, spiżarni czy dodatkowej łazienki.

  • Komfortowy metraż, który uzależniony będzie w głównej mierze od tego, ile osób docelowo ma mieszkać w mieszkaniu i jakie są ich potrzeby.

  • Atrakcyjne wykończenie. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, ciekawe rozwiązania aranżacyjne czy dekoracyjne. Dotyczy to nie tylko samych mieszkań, ale także klatek schodowych. Ważny jest nie tylko aspekt wizualny, ale także użytkowy (np. w przypadku zastosowanych okien czy drzwi wewnątrzlokalowych).

  • Estetyczna aranżacja okolicy. Wygląd nowego osiedla ma duże znaczenie dla osób, które chcą kupić na nim mieszkanie. Obecność placu zabaw, parkingu, zieleni, chodników itd. jest zwykle bardzo ważnym argumentem dla kupujących.

  • Niewysoka cena. Niewysoka oznacza, że po prostu nie może być zawyżona. Oczywiste jest to, że decydując się na mieszkanie w wyższym standardzie, o większym metrażu lub w lepszej lokalizacji, trzeba będzie za nie zapłacić więcej. Ważne jest jednak, aby była to cena rzeczywiście adekwatna do tego, co się kupuje.

Kraków - nowe osiedla pełne atrakcyjnych mieszkań

Jeśli szukasz mieszkania na nowych osiedlach w Krakowie lub na przedmieściach, warto zapoznać się z naszą ofertą. FRONTON proponuje kilka atrakcyjnych lokalizacji – zachęcamy do rozważenia dostępnych opcji.

  • Osiedle Panorama Krakowska przy ul. Fredry w Krakowie – to okolica, która błyskawicznie się rozwija i bardzo atrakcyjnie prezentuje. Wysoki standard budynków, komfortowy metraż, dobra komunikacja z innymi częściami miasta. To opcja idealna dla młodych rodzin, par, osób pracujących czy studentów.

  • Osiedle Sosnowiecka w Bronowicach Wielkich (ul. Sosnowiecka). Dostępne są tutaj atrakcyjne domy wielorodzinne otoczone zielenią. Cicha, przytulna okolica oraz walory estetyczne z pewnością warte są docenienia.

  • Apartamentowce przy ul. Walecznej w Bronowicach. Nowocześnie zaprojektowana okolica, przestrzenne, komfortowe wnętrza, dobra lokalizacja i atrakcyjne ceny – jeśli tego właśnie szukasz, poznaj tę ofertę dokładniej, kontaktując się z naszym biurem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich poszukujących najatrakcyjniejszych propozycji. Nasza oferta z pewnością warta jest uwagi i chętnie przedstawimy wszystkie jej szczegóły.