Fronton

Nowe vs. stare, czyli w co warto zainwestować przy wyborze mieszkania

19 czerwiec 2018, 16:29

Zamieszkać w mieszkaniu świeżo wybudowanym, dopiero co oddanym do użytku, pachnącym jeszcze nowością i stwarzającym niemal nieograniczone możliwości aranżacji, urządzenia, udekorowania – to marzenie bardzo wielu osób. Przystosowanie mieszkania w starym budownictwie do swoich potrzeb może być niejednokrotnie ogromnym wyzwaniem, a efekty pracy nie zawsze są satysfakcjonujące. Ponadto trzeba się wtedy zmierzyć z "pozostałościami" po dotychczasowych właścicielach, a niektóre zmiany są wręcz niemożliwe do wprowadzenia. W przypadku nowych mieszkań jednak nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń. Zaczyna się z czystą kartką, a właściwie... czystymi ścianami. I można na nich wymalować swoje marzenia. Taka możliwość dostępna jest w Krakowie i za chwilę powiemy niej odrobinę więcej.

Nowe mieszkania Kraków - dlaczego warto je kupować?

Najpierw zastanówmy się nad tym, dlaczego to właśnie Kraków ma być idealnym miejscem do zamieszkania. Warto zwrócić uwagę, że nie bez powodu jest on drugim w Polsce miastem pod względem liczby mieszkańców. W pewnej mierze wynika to oczywiście z kwestii historycznych, jednakże bez wątpienia wszyscy mieszkańcy tego miasta doskonale potrafią dostrzec jego zalety. Jest to miasto, które posiada swoją historię, kulturę, tradycję. Jest to miasto żywe. Jest piękne, bogate w zabytki, pełne zieleni. Stwarza też wiele możliwości zatrudnienia, nauki, spędzania wolnego czasu. Wiele osób z całej Polski marzy o tym, by móc się tu przeprowadzić. Wielu mieszkańców natomiast nie wyobraża sobie życia w innym miejscu..

Ważnym argumentem jest obecność dużej ilości nowych mieszkań w Krakowie. Mieszkań usytuowanych w budynkach, które swoją architekturą nawiązują do tradycyjnego budownictwa, które trafnie wtapiają się w klimat miasta, które prezentują się estetycznie i oferują całe mnóstwo udogodnień.

W ofercie Fronton znajdują się mieszkania, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Lokale te mogą przekonać nawet tych niezdecydowanych do tego, że w Krakowie warto zamieszkać. Co mamy w swojej ofercie?

  • Osiedle Panorama Krakowska – mieszkania w okolicy, która rozkwita i jest świetnie skomunikowana z innymi częściami miasta. Budynki, w których wydzielono mieszkania, prezentują wysoki standard wykończenia. Same lokale są zaprojektowane w nowoczesny sposób, ustawne, przestrzenne i stwarzające dużo możliwości.

  • Osiedle Sosnowiecka, stworzone z myślą o młodym pokoleniu i uwzględniające jego oczekiwania.

  • Apartamenty Waleczna – mieszkania w wysokiej klasy budynkach, gwarantujących luksus i pełną satysfakcję nawet tym najbardziej wymagającym mieszkańcom.

Wszystkie osoby, które zdecydowały się już na zakup własnego M w stolicy małopolski lub jeszcze nie są do końca przekonane do tego pomysłu, zachęcamy do kontaktu. Tym pierwszym chętnie pomożemy w wyborze lokalu, a tym drugim przedstawimy ofertę, aby łatwiej było im ocenić dostępne możliwości i podjąć decyzję. Zapraszamy!