Fronton

W nowym mieszka się lepiej - czyli 4 zalety nowego budownictwa

19 czerwiec 2018, 16:28

Dlaczego tak wiele osób decyduje się kupić w Krakowie mieszkanie w nowym budownictwie? Za takim wyborem przemawia bardzo wiele argumentów, które postaramy się dzisiaj pokrótce przedstawić.

Kraków to miasto, w którym każdego roku powstaje wiele inwestycji mieszkaniowych. Niektóre z nich to jeden oddzielny budynek postawiony w zabudowanej już części miasta i wkomponowany pomiędzy już istniejące. Inne to stworzenie całego osiedla od podstaw. Takie większe przedsięwzięcia mogą być realizowane w mniej zagospodarowanych częściach miasta – w dzielnicach, które dopiero powstają lub rozbudowują się. Jakie argumenty przemawiają za nowym budownictwem z punktu widzenia potencjalnych nabywców mieszkań?

Nowe osiedla w Krakowie - największe zalety

Oto największe atuty mieszkania na nowym osiedlu:

  1. Nowoczesne budownictwo, które przekłada się na wygodę, liczne udogodnienia funkcjonalne oraz wysoką estetykę. Zarówno same budynki, jak i poszczególne lokale dostosowane są do potrzeb współczesnego człowieka. Mieszka się w nich dobrze, a przy tym doskonale się prezentują, podnosząc prestiż mieszkańców.

  2. Ciekawie zaaranżowana przestrzeń. Teren wokół budynków to wizytówka całego osiedla, dlatego przy powstawaniu kilku budynków ważne jest także ciekawe zagospodarowanie przestrzeni wspólnej. Deweloperzy budujący nowe osiedla doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest to element całego projektu.

  3. Możliwość dowolnego urządzania swojego lokalu. Bez konieczności dokonywania remontów, odświeżania ścian, przebudowy pomieszczeń czy wymiany starych instalacji. Urządzenie świeżego, pachnącego jeszcze nowością mieszkania to czysta przyjemność. Dużo łatwej w takim miejscu zrealizować swoją wymarzoną wizję.

  4. Łatwość w nawiązywaniu relacji sąsiedzkich. Jako że wszyscy mieszkańcy nowo powstałego osiedla są w podobnej sytuacji życiowej, znacznie łatwiej jest im nawiązać kontakt i zawrzeć znajomość opartą na sąsiedzkiej życzliwości. W przypadku osiedli, na których część mieszkańców mieszka już od lat, może to być znacznie trudniejsze. Nowe osiedle to nowe możliwości, równe szanse dla wszystkich i atmosfera sprzyjająca powstawaniu trwałych, udanych znajomości sąsiedzkich.

Jakie nowe osiedla w Krakowie oferuje FRONTON? Zachęcamy do zapoznania się z następującymi inwestycjami:

  • Osiedle Sosnowiecka – nowe osiedle zlokalizowane przy ul. Sosnowieckiej, zachwycające estetyką i funkcjonalnością,

  • Apartamenty Waleczna – osiedle ekskluzywnych apartamentów przy ul. Walecznej,

  • Panorama Krakowska – nowe osiedle przy ul. Fredry 4, nowoczesne budynki, atrakcyjne propozycje mieszkaniowe.

Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie. Szczegóły chętnie przedstawimy także podczas kontaktu telefonicznego. Jeśli chcesz zamieszkać na jednym z takich osiedli, skorzystaj z naszych propozycji, a z pewnością nie pożałujesz. Na własnej skórze poczujesz wszystkie zalety płynące z mieszkania w świeżo powstałym miejscu. Serdecznie zapraszamy i czekamy na kontakt!