Fronton

Współpracuj z najlepszymi - czyli kilka słów o naszej firmie

19 czerwiec 2018, 16:26

FRONTON to firma deweloperska, która zna się na swoim fachu. Dowodem na to są nasze realizacje. Inwestycjami mieszkaniowymi zajmujemy się od wielu lat, a sprzedaż mieszkań o wysokim standardzie to nasza specjalność. Chcesz poznać ciekawą ofertę mieszkaniową w Krakowie? Zgłoś się do nas!

Podejmij trafną decyzję dotyczącą zakupu mieszkania

Jeśli chcesz w Krakowie kupić mieszkanie, które spełni wszystkie Twoje potrzeby, musisz podejść do tej decyzji bardzo racjonalnie – przeanalizować kilka kwestii, które mogą mieć największy wpływ na Twoją ostateczną decyzję. Oto najważniejsze z nich:

  • lokalizacja mieszkania – to, w jakiej dzielnicy miasta i w jakim otoczeniu będzie usytuowane Twoje mieszkanie, ma ogromne znaczenie zwłaszcza z punktu widzenia komfortu Twojego i Twojej rodziny;

  • metraż, układ i inne cechy projektu mieszkania – od tego będzie zależało, w jaki sposób je urządzisz i czy będzie ono wystarczające dla Ciebie pod kątem powierzchni i ilości pomieszczeń;

  • standard budynku – jedni celują w luksusowe wille, inni zadowalają się skromniejszym budownictwem; jedni wolą duże budynki wielorodzinne lub bloki, inni zaś preferują kameralne domy wielorodzinne. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych upodobań, pamiętaj jednak, że do dyspozycji masz wiele różnych opcji - warto zapoznać się z nimi dokładniej, zanim którąś się ostatecznie odrzuci;

  • możliwości finansowe – one niestety często ograniczają pole wyboru. Na wstępie należy określić swój maksymalny budżet, by nie tracić czasu na zapoznawanie się z ofertami mieszkaniowymi, które są powyżej lub znacznie poniżej możliwości finansowych. Warto też skonsultować się z doradcą kredytowym, który pomoże określić te możliwości dokładniej. FRONTON, poza sprzedażą mieszkań, zajmuje się także doradztwem kredytowym – zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej opcji.

Dokładna analiza wszystkich powyższych kwestii pozwoli Ci na podjęcie przemyślanej decyzji. Mieszkanie, które kupisz, stanie się Twoim domem. Spraw, żeby była to decyzja trafna i satysfakcjonująca zarówno dla Ciebie, jak i dla całej Twojej rodziny.

Kraków – mieszkania na sprzedaż

Jesteś zainteresowany kupnem mieszkania? Poznaj nasza ofertę! Oto mieszkania, które w Krakowie oferujemy na sprzedaż:

  • Mieszkania przy ul. Fredry w budynkach o wysokim standardzie, w atrakcyjnej lokalizacji i z łatwym dojazdem do innych dzielnic miasta.

  • Mieszkania w domach wielorodzinnych przy ul. Sosnowieckiej, w spokojnej okolicy, skierowane dla osób, które cenią sobie luksus oraz ciszę i spokój.

  • Luksusowe apartamenty przy ul. Walecznej (Bronowice) na nowym, nowocześnie zaprojektowanym i zaaranżowanym osiedlu.

Więcej informacji na temat naszej oferty można znaleźć naturalnie na naszej stronie internetowej. Mimo to zachęcamy do kontaktu osobistego z naszym biurem. Podczas rozmowy telefonicznej będziemy w stanie przedstawić szczegółowo wszystkie najważniejsze kwestie, a także odpowiedzieć na każde nurtujące Cię pytanie. Zapraszamy do kontaktu!