Fronton

Lokale użytkowe - wynajem Kraków

19 czerwiec 2018, 16:49

Pojęcie lokale użytkowe intuicyjnie znane jest chyba wszystkim, choć przepisy prawne dokładnie go nie definiują. Umownie można uznać, że lokalem użytkowym jest takie pomieszczenie (lub zespół pomieszczeń), które przeznaczone jest na stały pobyt ludzi i wykorzystywane zgodnie ze swoim przeznaczeniem, z wyłączeniem celów mieszkalnych. Oznacza to, że istnieje bardzo szerokie spektrum lokali użytkowych. Jakie są ich podstawowe rodzaje i które z nich w Krakowie pod wynajem oferuje FRONTON?

Lokale użytkowe - wynajem Kraków

Lokale użytkowe można najprościej podzielić ze względu na ich przeznaczenie. Wyróżnimy zatem:

  • Pomieszczenia biurowe – czyli wszelkie lokale, w których odbywają się prace biurowe, zarówno indywidualne, jak i związane z zarządzaniem firmą o szerszej działalności.

  • Pomieszczenia handlowo-usługowe – czyli takie pomieszczenia, w których odbywa się sprzedaż towarów (sklepy, salony sprzedaży) lub oferowane są usługi (np. salon fryzjerski, gabinet masażu, biuro ubezpieczeń).

  • Pomieszczenia przemysłowe i produkcyjne – wszystkie pomieszczenia wyposażone w maszyny i sprzęty przeznaczone do produkcji wyrobów z różnych branż (hale produkcyjne).

  • Pomieszczenia magazynowe – przeznaczone do przechowywania towarów.

  • Pomieszczenia instytucjonalne – czyli takie, w których prowadzone są różne działania związane z pracą urzędów, instytucji kulturalnych itd.

  • Pomieszczenia sportowe – hale, sale gimnastyczne i inne przestrzenie wykorzystywane w celach sportowych.

  • Pomieszczenia krótkiego zakwaterowania – czyli różnego rodzaju ośrodki noclegowe (hostele, hotele).

Wynajem lokali Kraków

FRONTON oferuje w Krakowie wynajem różnego rodzaju lokali użytkowych, które można wykorzystywać do różnych celów. W swojej ofercie mamy między innymi pomieszczenia biurowe, lokale handlowo-usługowe, hale magazynowe. Nasze obiekty znajdują się w kilku rożnych lokalizacjach – zarówno w centrum miasta w nowoczesnych biurowcach, jak i w okolicy przemysłowej, która znacznie bardziej przypadnie do gustu klientom prowadzącym działalność w tym kierunku. Mamy także do dyspozycji lokale poza granicami miasta, co ułatwi prowadzenie niewielkiego lokalnego biznesu mieszkańcom Krakowa i okolic. Wszystkich zainteresowanych wynajmem lokali w Krakowie zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Sprawdź również: Lokale użytkowe - wynajem czy kupno?

Wynajem lokali użytkowych w Krakowie

Jakie lokalizacje posiadają oferowane przez nas pomieszczenia? Posiadamy lokale do wynajęcia w takich częściach miasta jak:

  • ul. Magazynowa – gdzie zlokalizować można swój magazyn, a także biura, posiadamy tam bowiem lokale przeznaczone zarówno do prac biurowych, jak i magazynowych,

  • ul. Kamienna – centrum miasta, które zachęca zarówno do usytuowania tam swojego biura, jak i atrakcyjnego dla klientów punktu handlowego lub usługowego,

  • ul. Leśna w Zabierzowie – spokojna okolica, w której można zlokalizować sklep, biuro, salon usługowy.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty. Zapraszamy!