Fronton

Mieszkania na nowych osiedlach Kraków

19 czerwiec 2018, 16:46

Zakup mieszkania na jednym z nowych osiedli w Krakowie to cel i marzenie wielu młodych osób. Istnieje bardzo długa lista zalet takiej inwestycji, która z pewnością trafia do wszystkich osób, które chcą polepszyć swój standard życia.

FRONTON oferuje mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach w obrębie Krakowa oraz na przedmieściach. Proponujemy zakup nowych mieszkań między innymi:

  • W budynkach przy ul. Fredry na osiedlu Panorama Krakowska w Łagiewnikach. Dzielnica ta bardzo szybko się rozwija i oferuje mieszkańcom coraz więcej możliwości. Wybudowane w wysokim standardzie budynki mieszkalne z pewnością spełnią oczekiwania przyszłych mieszkańców. Budynki wyposażone są w garaże podziemne, a w mieszkaniach znajdują się obszerne, wygodne balkony. Osiedle jest ciche i spokojne – miejsce idealne dla młodych rodzin, choć na pewno przypadnie do gustu także innym osobom.

  • W budynkach przy ul. Sosnowieckiej w Bronowicach Wielkich. Budynki te nie przypominają w żadnym stopniu popularnych kilkadziesiąt lat temu bloków mieszkalnych. Są to niewielkie domy wielorodzinne otoczone zielenią. Osiedle jest przestrzenne i przytulne, budynki wykończane są w najwyższym standardzie, a mieszkania zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie.

  • W apartamentowcach przy ul. Walecznej w Bronowicach. W budynkach oferowane są wielopokojowe, przestrzenne mieszkania o wygodnym układzie. To nowe osiedle Krakowa wciąż się rozwija, a zainteresowanie mieszkaniami zlokalizowanymi w tych okolicach rośnie w ogromnym tempie. Apartamenty Waleczna to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort, wysoki standard życia i własną prywatność.

Dlaczego warto kupować mieszkania na nowych osiedlach w Krakowie? Oto kilka najważniejszych argumentów:

  • Atrakcyjna lokalizacja – nowe osiedla, choć oddalone od centrum miasta, są zupełnie samowystarczalne w kwestii usług, handlu, rozrywek, gastronomii itd. Mieszkanie tutaj jest więc wygodne, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę stale rozwijającą się infrastrukturę komunikacyjną i poprawiające się możliwości dojazdu do pozostałych części miasta.

  • Nowoczesne projekty – mieszkanie w świeżo oddanym do użytku budynku, zaprojektowanym i wybudowanym z myślą o młodym pokoleniu i zgodnie z nowoczesnymi standardami, to ogromny komfort, którego oczekują ludzie poszukujący obecnie mieszkań do zakupu.

  • Wysoki standard – wszystkie oferowane przez FRONTON mieszkania i budynki są wybudowane i wykończone w wysokim standardzie. Dobrej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, zaawansowane technologie wykorzystywane podczas budowy oraz nowoczesne podejście do aranżacji i dekoracji sprawiają, że efekt jest niezwykle atrakcyjny zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym.

  • Przystępne ceny – choć Kraków należy do miast, w których ceny nowych mieszkań są najwyższe, to mieszkania oferowane przez naszą firmę zlokalizowane na nowych osiedlach mają wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Wszystkie szczegóły na temat oferowanych nieruchomości dostępne są w zakładce "Realizacje" – zapraszamy do oglądania zdjęć i bliższego zapoznania się z ofertą!