Fronton

Mieszkanie blisko przyrody, czyli nowe standardy w budownictwie

19 czerwiec 2018, 13:28

Niższe ceny, większy metraż, wyższy standard – czy to na te kwestie zwracają szczególną uwagę osoby kupujące nowe mieszkania? A może jest cecha, która przemawia do nich dużo bardziej od powyższych?

Okazuje się, że dla kupujących mieszkania coraz ważniejsze jest to, gdzie są one zlokalizowane. I nie chodzi wcale o centra miast ani o dostęp do instytucji i infrastruktury. Jednym z najważniejszych obecnie kryteriów staje się... bliskość przyrody!

Kraków Bronowice – nowe mieszkania w otoczeniu natury

Na ten trend zwracają uwagę analitycy rynku nieruchomości. Zauważają, że coraz częściej kupujący wolą zrezygnować z mieszkania w centrum miasta na rzecz cichej, kameralnej okolicy w otoczeniu zieleni. Nawet jeśli oznacza to dłuższe dojazdy do pracy, to mieszkanie w takim miejscu doskonale to rekompensuje.

Jedną z dzielnic chętnie wybieranych w KrakowieBronowice, które doskonale spełniają to kryterium. Powstające tu nowe mieszkania szybko znajdują chętnych. Dominują wśród nich osoby zmęczone wielkomiejskim życiem i poszukujące miejsca spokojniejszego, stworzonego do aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu.

Spacer po okolicy

Spacer po lesie, parku czy nad rzeką to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim zdrowie. Jednak kto z mieszkańców dużych miast ma na co dzień możliwość zasmakowania takiego luksusu? Zatłoczone ulice, smog unoszący się w powietrzu oraz wszechobecny hałas potrafią odebrać urok nawet najpiękniejszym miastom. Jeśli jednak wybierze się zieloną dzielnicę – np. Bronowice - można na nowo odkryć uroki mieszkania w Krakowie.

Zieleń tuż za oknem

Kolejną kwestią, na którą w ostatnich latach zwracają uwagę kupujący, jest prywatny dostęp do terenów wypoczynkowych – czyli własny ogród lub przynajmniej duży, komfortowy taras. Kontakt z naturą ma się wtedy zapewniony bez konieczności opuszczania mieszkania. Nie trzeba w tym celu inwestować w dom na wsi lub na przedmieściach. Ponadto mieszkania takie prezentują się znacznie lepiej niż lokale w blokach z niewielkimi balkonami. Mieszkania parterowe z ogródkiem to obecnie jedna z najchętniej wybieranych form nieruchomości mieszkalnych.

Zobacz także: 3 cechy mieszkań dla młodego pokolenia

Nowe, komfortowe mieszkania w Krakowie -sprawdź ofertę!

Jeśli Ty także jesteś wyznawcą opisanych powyżej trendów, powinny zainteresować Cię propozycje mieszkaniowe w Bronowicach. Nieruchomości oferowane prze FRONTON to nowoczesne apartamenty położone wśród zieleni.

  • Duży metraż,

  • doskonała lokalizacja,

  • najwyższy standard,

  • wysoka jakość wykończenia,

  • bliskość zieleni

– właśnie dzięki tym cechom nasze nowe mieszkania cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby poznać szczegóły oferty – zapraszamy!